Tiesioginis debetas

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Tiesioginis debetas

Esant greitam gyvenimo tempui, daugelis galvoja, kur sutaupyti laiko, ką daryti, kad jo nešvaistyti veltui. Sąskaitų apmokėjimas tiesioginio debeto būdu, padeda sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų, be to tai labai patogi paslauga, kurią teikia ko ne visi Lietuvos bankai.

Paprastai tiesioginiu debetu vadinamas automatinis sąskaitų apmokėjimo būdas. Banko klientas, norėdamas naudotis tiesioginio debeto paslauga, turi pasirašyti sutartį, jog sutinka, kad bankas nuskaitytų mokesčių pinigus iš jo sąskaitos kiekvieną mėnesį. Šią sutartį galima pasirašyti arba savo banke, arba įmonėje, kuriai turi būti mokami mokesčiai. Tuo atveju, kai sutartis pasirašoma įmonėje, ji turi pranešti bankui, kad šis nuo sutartį pasirašiusio kliento turi nuskaičiuoti mokesčius tiesioginio debeto būdu. Gavęs tokią informaciją, bankas dar turi įsitikinti (patikrinti), ar klientas tame banke turi neįšaldytas sąskaitas. Bankams tiesioginio debeto mokėjimo būdas tap pat yra yra patogus, kadangi reikalauja mažų resursų. Paslaugų tiekėjai tiesioginio debeto būdu pinigus gauna žymiai greičiau, nei tada, kai siunčia klientams sąskaitas. Tuo tarpu ir klientams yra gerai, kadangi jie gali nesirūpinti įvairiais mokesčiais. Vienintelis dalykas, kuriuo reikia pasirūpinti – kad banko sąskaitoje būtų pakankamai pinigų, tuo metu, kai bus nuskaitomi mokesčiai.

Už kokias paslaugas galima atsiskaityti tiesioginio debeto būdu? Tiesioginio debeto būdu galima atsiskaityti už daugelį paslaugų, šis mokėjimo būdas siūlomas nuolatinėms (komunalinės, telekomunikacijų, draudimo ir pan.) sąskaitoms apmokėti. Pagrindinės iš jų: telekomunikacijų paslaugos – TEO LT, „Omnitel“, „Bitė Lietuva“, „Tele2“ ir kt.; draudimo paslaugos – „Lietuvos draudimas“, „Seesam Lietuva“ ir kt; televizijos paslaugos – TEO LT, „Viasat“, „Mikrovisatos TV“, Vinita“, „Balticum“ ir kt.; komunalinės paslaugos -  „Vilniaus energija“, „Lesto“, „Lietuvos dujos“, „Vilniaus vandenys“, „Kauno švara“, „Būsto valda“ ir kt.; spaudos prenumeravimo paslauga – „Lietuvos rytas“, „Verslo žinios“ ir kt.; degalinių teikiamos paslaugos – „Statoil Lietuva“, Lukoil Lietuva“ ir „Neste Lietuva“ ir daugelį kitokių paslaugų – nekilnojamojo turto apsaugos paslaugas, spaudos prenumeratos paslaugas, lizingo paslaugas ir kt. Kuo toliau, tuo daugiau įmonių suteikia galimybę savo klientams atsiskaityti tiesioginio debeto būdu.

Kaip užsakyti tiesioginį debetą? Tai galima padaryti keliais būdais: savo banko internetinėje svetainėje (tam reikės naudojantis elektroninės bankininkystės), nuvykus į vieną iš savo banko padalinių, paskambinus į savo banką (klientų aptarnavimo numeriu) arba įmonėje, kuri teikia tas paslaugas, už kurias norite mokėti tiesioginio debeto būdu.

Kodėl verta rinktis tiesioginio debeto mokėjimo būdą? Verta todėl – nes tai yra ne tik patogu, bet dar ir naudinga, ir saugu. Patogu, nes sutaupoma laiko, kadangi nereikia kiekvieną mėnesį keliauti į banką (ten dažnai tenka prastovėti eilėse) arba mokėti internetu (taipogi užima laiko). Taip pat nereikia sukti galvos, stengiantis atsiminti kiekvienos sąskaitos mokėjimo terminus, užsisakius tiesioginio debeto paslaugą, bankas viską padaro už Jus. Naudinga yra todėl, kad nereikia mokėti mokesčių už pervedimą tiesioginiu debetu, tai kas mėnesį sutaupoma po kelis litus. Saugu yra todėl, kad nustatyti ir keisti maksimalią sumą, kui gali būti nuskaitoma tiesioginio debeto būdu. Norint žinoti, kada, kiek ir kas nuskaito pinigų iš Jūsų banko sąskaitos tai galima padaryti prisijungus prie savo banko internete arba užsisakyti paslaugą, kuri apie kiekvieną įvykdytą operaciją praneštų Jums trumpąja sms žinute. Tokiu atveju visuomet žinosite, kur apie savo pinigų srautus.

Kokie Lietuvos bankai teikia tieioginio debeto paslaugas? Tiesioginio debeto paslaugas teikia: „Swedbank“, DNB bankas, SEB bankas, Šiaulių bankas, „Medicinos“ bankas, „Citadele“ 


Naujiausi straipsniai

Paskolos laidavimas

Paskolos laidavimas

Yra atvejų kai asmeniui, neturinčiam pastovių ar pakankamų pajamų yra suteikiama paskola. Tačiau tokiu atveju jam reikalingas laiduotojas. Tokiu atveju laiduotojas pasirašo sutartį, pagal kurią atlygintinai arba ne (priklauso nuo asmens imančio paskolą ir laiduotojo asmeninio susitarimo) jis yra įpareigojamas kreditoriui (skolinančiam paskolos pinigus) atsakyti už tai, jeigu skolinantysis nesugebės mokėti įmokų. Tokiu atveju pačiam laiduotojui tektų mokėti paskolos įmokas.

Bankų klientai didžiąją dalį prieš euro įvedimą įneštų lėšų laiko sąskaitose

Pirmąjį šių metų ketvirtį bankų sektoriaus turtas ir indėliai mažėjo. Tai lėmė su euro įvedimu susiję pokyčiai. Euras taip pat mažino bankų pajamas iš paslaugų ir komisinių, o nuosaikų sektoriaus pelno augimą iš esmės lėmė techninės priežastys. Paskolų portfelis ūgtelėjo nuosaikiai.

Paskolų brokeriai

Paskolų brokeriai

Pirmiausia reikėtų apibrėžti, kas tas paskolų brokeris. Paskolų brokeris tai  asmuo, kuris stengiasi suteikti geriausias paskolos sąlygas savo klientui. Jis veikia kaip nepriklausomas tarpininkas tarp savo kliento ir banko.  Paskolų brokeris privalo gerai žinoti bankų vykdomas akcijas, išmanyti finansų rinką ir banko kreditų sutarčių subtilybes.

PVM mokėtojai

PVM mokėtojai

Visų pirma apie PVM – pridėtinės vertės mokestį. Šiuo metu PVM dydis Lietuvoje yra 21 %. Tai yra vartojimo mokestis ir juo apmokestinamas paslaugų ir prekių teikimas. Jį moka apmokestinamieji asmenys, kurie yra įregistruoti PVM mokėtojų registre.

Asmenys, kurie vykdo arba ruošiasi vykdyti kažkokią su ekonimika susijusią veiklą gali registruotis, kad taptų PVM mokėtojais. Tačiau savo noru registruotis PVM mokėtoju ne visada tikslinga ir verta. Verta tapti PVM mokėtoju tuo atveju, kai daugiausiai prekių ir paslaugų pirkėjai taip pat yra PVM mokėtojai.

Greitųjų kreditų pinklės

Greitųjų kreditų pinklės

Greitieji kreditai dabar yra „ant bangos“, apie juos žino ko ne kiekvienas: tiek jaunas, tiek vyresnis žmogus. Jie žmonėms „brukami“ per visur, kur tik sugalvojama: televizijoje, internete, radijuje, gatvių stenduose, ant transporto priemonių ir t.t. Žmogui gauti greitą kreditą yra labai paprasta. Tai galima padaryti užpildžius paraišką internete ar naudojantis mobiliuoju telefonu (siunčiant SMS žinutę arba skambinant).

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!