Mėgstamas darbas – didėjančių pajamų šaltinis

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Mėgstamas darbas – didėjančių pajamų šaltinis

Kiekvienas iš mūsų nori turėti gerą darbą, taip tikėdamiesi užsitikrinti sau, savo šeimai ir artimiesiems stabilią finansinę būseną ir gerovę. Vieni studijuoja, kad įgytų specialybę ir gautų išsvajotą darbą, kiti išvyksta į užsienį ieškoti gerai apmokamo darbo, treti nors išsilavinimo ir neturi darbo ieško savo šalyje. Tačiau bet kuriuo atveju kiekvienas tikisi, kad savo išsvajotą gyvenimą gali realizuoti per darbą. Daugelis žmonių savo gyvenimo gerovę glaudžiai sieja su gerai apmokama alga ir darbine veikla, kuri teiktų malonumą. Tai – viena pagrindinių taisyklių: dirbti mėgstamą darbą. Tuomet kiekviena diena darbe bus kaip šventė.

Deja, daugelis žmonių yra tarsi užkoduoti ir jiems atrodo, kad atlyginimas yra svarbiausias jų darbinės veiklos motyvas. Taip žmogus yra tarsi apakinamas dėl atlyginimo ir jo vienintelis tikslas tampa jį gauti. Reiktų įsidėmėti, kad pinigai nėra darbo rezultatas, o tik jo atspindys.

Kas yra tikrojo darbo esmė? Jo esmė yra patenkinti kitų žmonių poreikius, spręsti jų problemas ir kurti ekonominę vertę visuomenei. Jeigu veikla nesukuria pridėtinės vertės, tuomet mažėja ištekliai, didėja bankrotų grėsmė, tuomet skursta visi – darbuotojas, darbdavys ir visuomenė. Todėl darbuotojui svarbu didinti pridėtinę vertę.

Reikia pasinaudoti 4 pagrindinėmis taisyklėmis, kurios dar vadinamos teisingais veiksmais. Pirmasis iš jų yra efektyvus mąstymas, kai įžvelgiamos gyvenimo kliūtys, problemos, nustatomos jų priežastys ir surandami būdai, kaip jas pašalinti. Norint pasiekti efektyvų mąstymą tam reikia turėti ambicingą tikslą ir planą. Tuomet reikia tinkamai pasiruošti veiksmams, siekiant ambicingo tikslo. Taip pat svarbus dalykas – proaktyvumas, siekiant atlikti šiuos veiksmus.

Dažnai darbuotojui iškyla klausimas: ar jis darbdaviui yra problema, ar jo problemų sprendėjas (didina įmonės pridėtinę vertę)? Jeigu darbuotojas yra problema, t.y. naudos jis neneša, darbuotojas nesistengs jo išlaikyti, greičiau – atsikratyti. Priešingu atveju darbdavys vertins darbuotoją: didins atlyginimą ir stengsis išsaugoti jį ateičiai. Darbuotojo vertingumą nusako profesinė vertė, kuri apibrėžiama kaip darbuotojo potencialas ir gebėjimas generuoti pajamas darbovietei bei didinti tos įmonės konkurencinį pranašumą, kai atliekami reikalingi, efektyvūs ir sisteminiai darbo veiksmai. Šiuos svarbius darbo veiksmus apima: darbo esmės suvokimas, darbo vertinimo ir jo užmokesčio atitikimas, darnus bendro įmonės tikslo siekimas ir darbo vertės pakopų didinimas. Labai gerai, kai darbuotojas pasižymi ir profesiniu unikalumu, kuriuo nusakomas darbuotojo konkurencinis pranašumas įmonėje ar už jos ribų. Tai išskirtiniai gebėjimai, padedantys išspręsti svarbiausias poreikių tenkinimo problemas.

Kiekvienas darbuotojas gali sukurti savo profesinę vertę ir pasižymėti unikalumu, tereikia pakeisti savo požiūrį į profesinę veiklą ir ugdyti esmines žmogiškąsias vertybes, tokias kaip tobulėjantis intelektas, lyderio arba šeimininko mąstymas, padorumas su žmonėmis, aktyvumas ir efektyvumas veiksmuose ir subordinacija, reikalinga svarbiausių problemų sprendimui. Taigi darbuotojas, turintis didelę profesinę veiklą ir unikalumą, yra perspektyvus, nes jam nesudėtinga susirasti norimą ir perspektyvų darbą, užsitikrinti didėjančias pajamas, užsitikrinti stabilią darbo vietą darbovietėje, nepriklausomai nuo to, kas vyksta darbo rinkoje ir svarbiausia gerinti savo gyvenimo kokybę.

Norint gyventi prasmingai yra patariama nuolat tobulėti, didinti ekonominius ir kitokius išteklius, gerinti gyvenimo kokybę sau ir visiems su savimi susijusiems žmonėms (klientams, darbuotojams, darbdaviams ir pan.).

 

Pozicija: 
Home [Pagrindines Naujienos]


Naujiausi straipsniai

Lietuvoje mažėja bankomatų

Lietuvoje mažėja bankomatų

Visi esame pripratę, kad prireikus grynųjų pinigų, jų nesunkiai galime išsigryninti artimiausiame savo banko bankomate, kurį kiekviename mieste galima rasti ko ne kiekviename prekybos centre, neretai ir gatvėse ar kitose didesnėse žmonių susibūrimo vietose. Tai išties patogu, greita ir žymiai saugiau, nei, pavyzdžiui, su savimi nešiotis dideles pinigų sumas. Žmonės priprato naudotis bankomatais, taip pat padidėjo atsiskaitymas kortelėmis prekybos centruose, kavinėse, restoranuose, viešbučiuose, grožio įstaigose, sveikatos priežiūros įstaigose ir kt.

Mėgstamas darbas – didėjančių pajamų šaltinis

Mėgstamas darbas – didėjančių pajamų šaltinis

Kiekvienas iš mūsų nori turėti gerą darbą, taip tikėdamiesi užsitikrinti sau, savo šeimai ir artimiesiems stabilią finansinę būseną ir gerovę. Vieni studijuoja, kad įgytų specialybę ir gautų išsvajotą darbą, kiti išvyksta į užsienį ieškoti gerai apmokamo darbo, treti nors išsilavinimo ir neturi darbo ieško savo šalyje. Tačiau bet kuriuo atveju kiekvienas tikisi, kad savo išsvajotą gyvenimą gali realizuoti per darbą. Daugelis žmonių savo gyvenimo gerovę glaudžiai sieja su gerai apmokama alga ir darbine veikla, kuri teiktų malonumą. Tai – viena pagrindinių taisyklių: dirbti mėgstamą darbą.

Visuomenės apklausa: po euro įvedimo gyventojų pritarimas bendrajai valiutai priartėjo prie 70 proc.

Nuo sausio pabaigos iki vasario pradžios vykdytos reprezentatyvios visuomenės apklausos duomenimis, Lietuvoje euro įvedimą palankiai arba labiau palankiai vertina 68 proc. gyventojų. Palyginti su praėjusių metų gruodžio mėn., palaikančiųjų euro įvedimą padaugėjo 8 procentiniais punktais. Skeptiškai eurą vertinančių gyventojų dalis sumažėjo nuo 30 iki 26 proc.

Būsto paskolos palūkanų fiksavimas: verta ar neverta?

Būsto paskolos palūkanų fiksavimas: verta ar neverta?

Būsto paskolos tampa neatsiejama daugelio jaunų žmonių (šeimų) gyvenimo dalimi. Tai puiki galimybė turėti „savus“ namus. Na, pradžioje savi jie yra tik teoriškai, tačiau laikui bėgant ir mokant paskolos įmokas jie tampa vis labiau „apčiuopiamais“. Būsto paskolų kasmet išdauodama vis daugiau. Tiesa ta, kad šiuo metu paskolų palūkanos yra pačios palankiausios (mažiausios), norintiems gauti būsto paskolą. Tačiau finansų specialistai prognozuoja, kad greitu metu jos ims stipriai didėti.

Saugiausias bankas pasaulyje

Saugiausias bankas pasaulyje

Pasirenkamo banko stabilumas – bene svarbiausias rodiklis, į kurį žmogus pirmiausiai atkreipia dėmesį, prieš jį pasirenkant. „Global Finance“ paskelbė pastarojo pusmečio saugiausių pasaulio bankų TOP 50. Šis reitingas yra sudarinėjamas jau nuo 1992 metų.

Saugiausių pasaulio bankų trejetuką sudaro:

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!