Naujas darbas

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Naujas darbas

Jau nemažai kalbėjome apie tai, kaip gauti naują darbą, todėl šiame straipsnyje pakalbėsime apie tai kaip išlaikyti (neprarasti) gautos darbo pozicijos, kaip elgtis ir ką sakyti tam tikrose situacijose. Visų pirma, Jums reikia turėti omenyje, kad esate naujokas ir todėl valdžia  Jus gali stebėti tarsi per padidinamąjį stiklą, darbuotojai taip pat dažnai nemėgsta naujokų, nes bijo konkurencijos (jie bijo, kad būsite geresnis už juos). Dėl to labai svarbi Jūsų elgsena bandomuoju laikotarpiu. Jeigu išlaikysite bandomojo laikotarpio „testą“, darbas bus Jūsų.

Taigi, keletas patarimų, kaip elgtis naujame darbe turint „naujoko“ statusą.

Rinkitės tinkamą aprangą. Stenkitės engtis tvarkingai, neiššaukiančiai, neutraliai. Žiūrėkite, kad drabužiai būtų švarūs, tvarkingi, išlyginti, nesusiglamžę, nesuplyšę. Priešingu atveju sudarysite ne kokį įvaizdį.

Darbo metu nesinaudokite mobiliuoju telefonu, socialiniais tinklais ir internetu. Mobiliuoju telefonu galite pasinaudoti tik tuo atveju, kai skambutis iš tiesų svarbus, tačiau net ir tokiu atveju neturėtumėte išsiplėsti, o stengtis kuo greičiau skambutį nutraukti. Kas liečia internetinius tinklalapius, neturėtumėte juose naršyti darbo metu ir ypač naudotis socialiniais tinklais. Nesistebėkite, kad Jūsų kompiuteris yra sekamas, norint žinoti, ką Jūs veikiate darbo metu.

Kad ir koks būtų Jūsų charakteris stenkitės jo neparodyti. Jeigu per daug anksti pradėsite rodyti savo nepasitenkinimą, pyktį, priekaištus ar kitokias blogas emocijas, tikrai nebūsite svajonių darbuotojas ir nenustebkite, jei dar net nepasibaigus bandomajam laikotarpiui būsite paprašytas išeiti iš darbo. Protingiausia būtų stengtis prisitaikyti prie esamų situacijų, viską nuleidžiant juokais ir be jokių pykčių ar priekaištų.

Stenkitės kuo geriau atlikti Jums paskirtus darbus ir nieku gyvu nesiginčykite su savo vadovais, kadangi tai neduos nieko gero. Netgi tuo atveju, kai norite įrodyti (ar parodyti) savo žinias, geriau pakentėkite, kol pasibaigs Jūsų išbandymų metas (bandomasis laikotarpis), užsitarnausite vadovybės palankumą, pasitikėjimą ir tuomet galėsite patarti ar net įtakoti priimamus sprendimus, kadangi būsite įgijęs jų kompetenciją.

Atminkite, kad ne Jūs toje įmonėje esate vadovas, todėl nesistenkite įvesti savo tvarkos. Jei ir bandysite greičiausiai Jums nepavyks, kadangi, į naujokų pasiūlymus žiūrima pro pirštus, kadangi jie dar nėra nusipelnę pagarbos ir įgavę kompetencijos.

Nesistenkite apsiimti padaryti daugiau nei Jūs sugebate. Tuo liks nepatenkinti Jūsų kolegos, manydami, jog norite įsiteigti vadovams. O ir vadovai į tai gali pažiūrėti dviprasmiškai: arba manys, kad norite įsiteigti arba apsidžiaugs, kad rado „savanorį darbštuolį“, kuriam kraus visus papildomus darbus tol, kol patys to neapsikęsite arba nebepajėgsite jų atlikti (už tai tikriausiai nebūsite finansiškai įvertintas). Taigi, nešokite aukščiau bambos.

Niekada nevėluokite į darbą. Ypač tol, kol tebeesate naujokas būsite stebimas kada ateinate į darbą ir kada išeinate. Dėl išėjimo, nereiškia, kad pasibaigus paskutinei darbo valandai Jūs turite viską mesti ir lėkti į namus. Stebėkite savo kolegas ir elkitės panašiai, taip neišsiskirsite iš jų.

Šie patarimai turėtų Jums padėti atlaikyti bandomąjį laikotarpį ir tapti pastoviu darbuotoju.


Naujiausi straipsniai

PVM sąskaita faktūra

PVM sąskaita faktūra

PVM sąskaita faktūra yra dokumentas, kurį pirkėjui išrašo pardavėjas, tuo atveju, kai yra perkamos prekės, paslaugos ar įsigijamas kitoks turtas. Paprastai sąskaita faktūra kiekvienam nėra išrašinėjama, ji išrašoma tik tuo atveju, kai to paprašo arba pareikalauja pirkėjas. PVM sąskaitoje faktūroje turi būti nurodomi visi privalomi rekvizitai.

Paskolos internetu

Paskolos internetu

Internetas -  neatsiejamas nuo kiekvieno iš mūsų kasdieninio gyvenimo. Turbūt daugelis internetu užsisakęs įvairias paslaugas, drabužius, maistą ir t.t. Šiuo metu labai išpopuliarėjo ir paskolos, teikiamos internetu. Jos sutaupo daug laiko, nes nereikia niekur eiti ar važiuoti, o pačią paskolą galima gauti sėdint namuose prie kompiuterio ir tam tereikia kelių mygtukų paspaudimo ir maždaug po pusvalandžio pinigai jau atkeliauja į kliento sąskaitą.

Finansinių įsipareigojimų sąlygos

Finansinių įsipareigojimų sąlygos

Turbūt daugeliui yra tekę turėti vienokių ar kitokių finansinių įsipareigojimų. Tačiau, ar visada atidžiai skaitote paskolos (ar kitokio finansinio įsipareigojimo) sutarties sąlygas? Jei ne, vadinasi Jūs priklausote didžiajai daugumai žmonių, kadangi neskaitančių ir nesigilinančių į sutarties sąlygas yra daugiau (apie 60 %), nei jas skaitančių. Tiesa ta, kad atidus sutarčių skaitymas, įsigilinimas į jas, gali padėti išvengti nesklandumų vėliau, kai reikės ją grąžinti.

Būsto išlaikymo kaina

Būsto išlaikymo kaina

Daugelis svajoja apie nuosavą būstą. Vienų svajonės - kuklesnės, jie nori 3 ar bent jau 2  kambarių buto, kitų svajonės kiek didesnės - nuosavas namas; vieni nori naujos statybos būsto, o kiti tenkintųsi ir senesniu. Tačiau bet kokiu atveju reikia atsižvelgti į savo galimybes ne tik įpirkti būstą (ar kas mėnesį mokėti paskolos įmokas), bet ir sugebėti jį išlaikyti. 

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!