Gaukite paskolos pasiūlymą iki 10 000Eur ↓

Draudimas internetu

Draudimas internetu

Didėjant gyvenimo tempui žmonės tampa vis rūpestingesni, daugelis rūpinasi ne tik savo, bet ir kitų saugumu, siekia užsitikrinti ateitį ne tik sau, bet ir savo artimiems žmonėms, šeimai. Todėl jie renkasi draudimą – sveikatos, gyvybės, būsto, automobilio ir t.t.  Taupydami savo laiką, daugelį iš šių draudimų jie užsisako tiesiog internetu.

Yra draudimų, sudariusių patogias sąlygas savo klientams apsidrausti save ar turimą turtą, visą parą (24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę). Drausti (–s) internetu yra paprasta ir greita, lengva pasirinkti norimą draudimo rūšį, sudaryti naujas ar pratęsti jau turimas sutartis.

Kaip reikia apsidrausti internetu? Visų pirma reikia prisijungti prie pasirinktos draudimo kompanijos internetinės svetainės, tada – ten užsiregistruoti. Tai atlikus reikia prisijungti prie savitarnos svetainės ir ten jau galima atlikti draudimo užsakymo procedūras: išsirinkti pageidaujamą draudimo rūšį, įvesti reikalingus duomenis, atlikti mokėjimą. Atlikus mokėjimą į elektroninį paštą atsiunčiama draudimo sutartis, kurią patartina turėti atsispausdinus.

Automobilio draudimas internetu. Taupydami laiką automobilį galite apsidrausti tiesiog  sėdėdami namuose, naudojantis internetu. Jums tereikės užpildyti savo ir automobilio duomenis (dažniausiai reikia pateikti šiuos duomenis: automobilio valstybinį numerį, savininko asmens kodą arba įmonės kodą, savininko vairavimo stažą, draudimo trukmę, pažymėti ar automobilį vairuos kitas asmuo, jei taip, nurodyti jo amžių ir vairavimo stažą) ir apmokėti paskaičiuotą draudimo kainą. Tuomet į nurodytą elektroninį paštą klientams išsiunčiamas draudimo polisas. Jame yra atspausdinamas e-parašas ir e-antspaudas, todėl dokumentas bus pilnai galiojantis. Klientui panorėjus jis gali bet kada nutraukti draudimo sutartį. Tuo atveju, jeigu klientas pakeitė automobilį ir draudimą nori pritaikyti naujajam automobiliui, jis turėtų susisiekti su savo draudimo bendrovės konsultantu (telefonu arba elektroniniu paštu) ir pranešti apie norimus atlikti veiksmus. Kitų rūšių draudimai (gyvybės draudimas, turto draudimas, kelionės draudimas, vaiko draudimas ir pan.) užsakomi panašiai kaip ir automobilio draudimas, tiesiog reikia nurodyti kitus (pageidaujamus) duomenis.

Internetas nuo mūsų gyvenimo sunkiai atskiriamas. Taigi, naudokimės jo teikiamomis privilegijomis ir palengvinkime savo gyvenimą.