Draudimas internetu

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Draudimas internetu

Didėjant gyvenimo tempui žmonės tampa vis rūpestingesni, daugelis rūpinasi ne tik savo, bet ir kitų saugumu, siekia užsitikrinti ateitį ne tik sau, bet ir savo artimiems žmonėms, šeimai. Todėl jie renkasi draudimą – sveikatos, gyvybės, būsto, automobilio ir t.t.  Taupydami savo laiką, daugelį iš šių draudimų jie užsisako tiesiog internetu.

Yra draudimų, sudariusių patogias sąlygas savo klientams apsidrausti save ar turimą turtą, visą parą (24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę). Drausti (–s) internetu yra paprasta ir greita, lengva pasirinkti norimą draudimo rūšį, sudaryti naujas ar pratęsti jau turimas sutartis.

Kaip reikia apsidrausti internetu? Visų pirma reikia prisijungti prie pasirinktos draudimo kompanijos internetinės svetainės, tada – ten užsiregistruoti. Tai atlikus reikia prisijungti prie savitarnos svetainės ir ten jau galima atlikti draudimo užsakymo procedūras: išsirinkti pageidaujamą draudimo rūšį, įvesti reikalingus duomenis, atlikti mokėjimą. Atlikus mokėjimą į elektroninį paštą atsiunčiama draudimo sutartis, kurią patartina turėti atsispausdinus.

Automobilio draudimas internetu. Taupydami laiką automobilį galite apsidrausti tiesiog  sėdėdami namuose, naudojantis internetu. Jums tereikės užpildyti savo ir automobilio duomenis (dažniausiai reikia pateikti šiuos duomenis: automobilio valstybinį numerį, savininko asmens kodą arba įmonės kodą, savininko vairavimo stažą, draudimo trukmę, pažymėti ar automobilį vairuos kitas asmuo, jei taip, nurodyti jo amžių ir vairavimo stažą) ir apmokėti paskaičiuotą draudimo kainą. Tuomet į nurodytą elektroninį paštą klientams išsiunčiamas draudimo polisas. Jame yra atspausdinamas e-parašas ir e-antspaudas, todėl dokumentas bus pilnai galiojantis. Klientui panorėjus jis gali bet kada nutraukti draudimo sutartį. Tuo atveju, jeigu klientas pakeitė automobilį ir draudimą nori pritaikyti naujajam automobiliui, jis turėtų susisiekti su savo draudimo bendrovės konsultantu (telefonu arba elektroniniu paštu) ir pranešti apie norimus atlikti veiksmus. Kitų rūšių draudimai (gyvybės draudimas, turto draudimas, kelionės draudimas, vaiko draudimas ir pan.) užsakomi panašiai kaip ir automobilio draudimas, tiesiog reikia nurodyti kitus (pageidaujamus) duomenis.

Internetas nuo mūsų gyvenimo sunkiai atskiriamas. Taigi, naudokimės jo teikiamomis privilegijomis ir palengvinkime savo gyvenimą. 


Naujiausi straipsniai

Paskolos laidavimas

Paskolos laidavimas

Yra atvejų kai asmeniui, neturinčiam pastovių ar pakankamų pajamų yra suteikiama paskola. Tačiau tokiu atveju jam reikalingas laiduotojas. Tokiu atveju laiduotojas pasirašo sutartį, pagal kurią atlygintinai arba ne (priklauso nuo asmens imančio paskolą ir laiduotojo asmeninio susitarimo) jis yra įpareigojamas kreditoriui (skolinančiam paskolos pinigus) atsakyti už tai, jeigu skolinantysis nesugebės mokėti įmokų. Tokiu atveju pačiam laiduotojui tektų mokėti paskolos įmokas.

Išlaidos Kalėdinėms dovanoms

Išlaidos Kalėdinėms dovanoms
Išlaidos Kalėdinėms dovanoms

Prasidėjęs prieššventinis laikotarpis viliojamai kviečia pirkti, pirkti ir dar kartą pirkti. Parduotuvių ir prekybos centrų vitrinos tiesiog „lūžta“ nuo Kalėdinių dekoracijų, artributikos ir dovanų, savo blizgia išvaizda traukdamos pirkėjų akis. Ir mes pamatę dovanas neatsispiriame jų įsigyti, taip norėdami palepinti šeimos narius, draugus, bendradarbius ir kt.

Santaupos juodai dienai

Santaupos juodai dienai

Kiekvienas, kuris bent kiek domisi finansais ir jų valdymu žino, kad viena iš pagrindinių taisyklių – turėti santaupų juodai dienai. Šių santaupų dydis turėtų būti ne mažesnis nei 3 – 6 mėnesių darbo užmokesčių dydis, idealiausia, kad tai būtų 12 –os mėnesių atlyginimų santaupos, tačiau ne kiekvienas sugeba tiek sukaupti. Turint tokių santaupų, pats žmogus psichologiškai jaučiasi geriau, kadangi žino, jog pinigų bus tam atvejui, jeigu prarastų darbą, sumažėtų pajamos, esant sveikatos problemoms ar atsiradus kitokioms nenumatytom išlaidoms.

Investicinis auksas

Investicinis auksas

Tiems, kas užsiima investavimu į auksą ar dar tik žada pradėti į jį investuoti, reikėtų žinoti svarbiausius dalykus ir faktus apie jį. Jau senovėje žmonės savo turtą kaupdavo aukso pavidalu (papuošalai, monetos, aukso grynuoliai). Tai visame pasaulyje pripažinta prekė, kuri daugelyje šalių sudaro svarbią finansinių rezervų dalį.

Nekilnojamas turtas užsienyje

Nekilnojamas turtas užsienyje

Daugelis investuotojų, turintys dideles laisvų pinigų sumas, investuoja juos į nekilnojamąjį turtą. Tačiau ne visi investuotojai apsiriboja vien tik Lietuvos nekilnojamuoju turtu, kiti stengiasi  išplaukti į platesnius vandenis, todėl investuoja į užsienio nekilnojamąjį turtą. Tam patogu rinktis tas šalis, kuriose nekilnojamojo turto kainos yra nedidelės. Nebrangiai įsigijus NT jį galima išnuomoti arba praėjus kažkokiam laiko tarpui jį žymiai brangiau parduoti.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!