Investavimas 2014 metais

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Investavimas 2014 metais

Praėję 2013 metai buvo itin sėkmingi investuotojams į akcijas. Ypatingai klestėjo išsivysčiusių šalių (tokių kaip Vokietija, Japonija) akcijos. Apžvelgiant praėjusius metus, galime aptarti keletą dalykų, visų pirma tai, kad stipriai krito aukso kaina, per 2013 metus jo kaina nukrito virš 25 proc, o akcijų grąža (investuojant į besivystančias rinkas) buvo neigiama – kiek daugiau nei -7 %. Kalbant apie kitas turto klases, žinome, kurios buvo pelningos ir kurios nuostolingos. Pelningos buvo – Azijos šalių akcijos, Europos šalių akcijos, JAV akcijos, JAV nekilnojamas turtas ir tarptautinis nekilnojamas turtas. Tuo tarpu nuostolingos turto klasės buvo šios: auksas, besivystančių rinkų akcijos, besivystančių rinkų obligacijos, JAV obligacijos, tarptautinės obligacijos ir žaliavos.

Gana apie 2013 metus, pakalbėkime apie prognozes naujiems – 2014 metams. Visų pirma, prognozuojama, kad kils viso pasaulio bendras vidaus produktas (BVP), lyginant su 2013 metais, jis turėtų būti didesnis 0,7 – 0,8 proc. Prognozuojama, kad augs išsivysčiusių šalių ekonomika (apie 2 proc.). Šie procesai turėtų būti naudingi, kadangi turėtų kilti akcijų kainos.

Šiuo metu bendrai paėmus pasaulio akcijos yra pačios brangiausios, todėl daugeliui gali pasirodyti, kad į jas investuoti netinkamas metas, tačiau nėra ko bijoti, tai normalus reiškinys. Nereikia manyti, kad  šiuo metu akcijos yra „burbulo“ stadijoje. Norėdami jas patikrinti, tai galite padaryti pagal P/E rodiklį. Kaip paskaičiuoti šį rodiklį skaitykite kitame mūsų straipsnyje – akcijos.

Kalbant apie žaliavas, investicijos į šią turto klasę sumažėjusios jau apie 5 metus. Tai įtakojo nepalanki ekonominė situacija tokiose šalyse kaip Rusija, Indija, Kinija ir pan. t.y. tos šalys, kurios įtakoja žaliavų paklausą. O kaip žinia, mažesnes žaliavų kainas ir lemia sumažėjusi jų paklausa. Planuojama, kad tokia padėtis išliks ir 2014 metais ir dar ilgiau, todėl pastaruoju metu žaliavos yra netinkama investicija, išskyrus tą atvejį, kai investuojate ilgam laikotarpiui.

Apibendrinant prognozes dėl investavimo 2014 metais, galima pastebėti, kad prognozuojamas ekonomikos augimas turėtų teigiamai įtakoti įmonių akcijas. Obligacijos ir auksas – netinkamos investicijos, jie ir toliau turėtų kristi. Žaliavos taip pat netinkamos trumpalaikiam investavimui, jas galite rinktis, jei planuojate investuoti pinigus ne trumpesniam nei 5 metų laikotarpiui. Anot specialistų, geriausia būtų investuoti į išsivysčiusių šalių akcijas. Šis sprendimas turėtų būti pelningiausias.


Naujiausi straipsniai

Internetinė bankininkystė

Internetinė bankininkystė

Esant greitam gyvenimo tempui, neverta laiko gaišti ten, kur jį galima sutaupyti. Vienas iš tokių laiko taupymo būdų – naudojimasis internetine bankininkyste. Tai puikus būdas taupyti laiką kadangi norint atlikti paprasčiausias, su finansais susijusias operacijas, tektų keliauti į bankus ir ten laiką gaišti laukiant eilėse,  naudojantis internetine bankininkyste visa tai galima atlikti pačiam, sėdint namuose, prie kompiuterio. Šiuo metu galimybę naudotis internetine bankininkyste gali pasiūlyti kiekvienas bankas.

Seifų nuoma banke

Seifų nuoma banke

Tiems, kurie turi kažkokio turto (pavyzdžiui, juvelyrinių dirbinių, vertybinių popierių, grynųjų pinigų, meno kūrinių, kolekcinių monetų ar pašto ženklų, nuosavybės ar kitokių svarbių dokumentų, atsarginius raktus nuo namų ar automobilio ir t.t.)  ir nenori ar bijo laikyti jį namuose, bankai sutekia galimybę saugiai turimą turtą laikyti pas juos – individualiame banko seife.  Ši paslauga suteikiama už tam tikrą nuomos mokestį.

Mikrokreditas verslui

Mikrokreditas verslui

Daugeliui pradedančių verslininkų nepakanka turimų lėšų savo verslo idėjoms įgyvendinti. Todėl dažnai jie kreipiasi į bankus, kredito unijas ar kitas institucijas, teikiančias paskolas, dėl paskolos verslui gavimo. Viena iš tų paskolų (kreditų) rūšių – mikrokreditas. Jis apibrėžiamas kaip mažos apimties kreditas, kuris yra suteikiamas supaprastintomis sąlygomis.

Turto draudimas

Turto draudimas

Namai – Jūsų tvirtovė? Juose jaučiatės saugus, atsipalaidavęs ir laimingas? Tam, kad tai sukurtumėte, turbūt investavote ne tik daug pinigų, bet ir laiko, rūpesčio. Todėl turėtumėte pasistengti apsaugoti savo „tvirtovę“ bei visą joje esantį turtą. Tai padaryti Jums padės turto draudimas. Šio draudimo dėka galėsite saugiai jaustis ne tik išvykę į darbą ar į svečius, bet ir tada kai išvykstate į tolimesnę kelionę ir paliekate namus vienus.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!