Nekilnojamas turtas užsienyje

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Nekilnojamas turtas užsienyje

Daugelis investuotojų, turintys dideles laisvų pinigų sumas, investuoja juos į nekilnojamąjį turtą. Tačiau ne visi investuotojai apsiriboja vien tik Lietuvos nekilnojamuoju turtu, kiti stengiasi  išplaukti į platesnius vandenis, todėl investuoja į užsienio nekilnojamąjį turtą. Tam patogu rinktis tas šalis, kuriose nekilnojamojo turto kainos yra nedidelės. Nebrangiai įsigijus NT jį galima išnuomoti arba praėjus kažkokiam laiko tarpui jį žymiai brangiau parduoti.

Toliau panagrinėsime  keletą Europos sąjungos valstybių, kuriose verta įsigyti nekilnojamąjį turtą. Aptariant šias valstybes vertinami tokie kriterijai kaip vyraujanti ekonominė situacija, nekilnojamojo turto kainos toje šalyje ir perspektyvos įsigytą NT greitai parduoti.

Lenkija. Pasak nekilnojamojo turto ekspertų, Lenkija yra puikus pasirinkimas, kadangi dabar ten NT kainos nėra ypatingai didelės, o prognozuojama, kad laikui bėgant jos ženkliai kils, kadangi ji gaus didelę finansinę paramą iš Europos Sąjungos ir bendradarbiaus su stambiomis tarptautinio mąsto kompanijomis.

Anglija (kitaip Jungtinė Karalystė). Šios šalies sostinėje – Londone nekilnojamojo turto kainos nors ir nėra mažos, tačiau vis tiek sparčiai kyla ir toliau. Tarp investuotojų itin paplitęs NT įsigijimas Londone, dalyvaujant aukcionuose. Tokiu būdu pasiseka NT įsigyti ir pigiau nei rinkos kaina.

Kaimyninės šalys – Latvija ir Estija. Užsienio šalių investuotojams itin patrauklus NT šių šalių sostinėse – Taline (Estijoje) ir Rygoje (Latvijoje). Šiuo metu Estija yra priskiriama Europos turizmo sektoriui,. Taip pat šios šalys pasižymi mažais mokesčiais, kurie yra palankūs  verslui.

Suomija. Ši šalis pasižymi gražiais gamtovaizdžiais, čia yra daugybė įvairaus dydžio ežerų. Lietuvių atlyginimams Suomijoje NT kainos gal ir didokos, tačiau čia įsigijus nekilnojamąjį turtą, neblogai galima uždirbti iš nuomos, be to prognozuojama, kad Suomijoje NT kainos turi kilti.

Slovakija. Šioje šalyje nekilnojamojo turto kainos yra ypatingai mažos. Geros būklės NT čia galima įsigyti už 100 tūkst. litų, tuo tarpu keliomis dešimtimis brangesnis NT jau vadinamas brangiu, kadangi, kadangi darbuotojų atlyginimai šioje šalyje yra nedideli.

Slovėnija. Ši šalis ypatingai populiari poilsiautojų tarpe, kadangi pasižymi gražia gamta, turi daug vandens telkinių bei slidinėjimo kurortų. Slovėnijos populiarumas sparčiai auga, o tai įtakoja ir NT kainas. Vadinasi verta investuoti į šios šalies NT, kuris ateityje neštų pelną.

Švedija. Ši Skandinavijos valstybė pasižymi pasakiško grožio gamtovaizdžiais, kadangi joje daugybė miškų ir ežerų. Čia nekilnojamojo turto kainos yra nedidelės.

Portugalija. Šioje šalyje nekilnojamojo turto kainos ypatingai mažos, todėl vilioja daugelį užsienio investuotojų.

Nesvarbu, kokią šalį NT investavimui bepasirinktumėte, svarbu, kad atsižvelgtumėte į tokius dalykus, kaip rajonas, kuriame jį perkate, kadangi priklausomai nuo rajono, skirsis nuomos kaina ir jeigu rajonas liūdnai pagarsėjęs ateityje jį gali būti sunku ne tik išnuomoti, bet ir parduoti. 


Naujiausi straipsniai

Lietuvoje mažėja bankomatų

Lietuvoje mažėja bankomatų

Visi esame pripratę, kad prireikus grynųjų pinigų, jų nesunkiai galime išsigryninti artimiausiame savo banko bankomate, kurį kiekviename mieste galima rasti ko ne kiekviename prekybos centre, neretai ir gatvėse ar kitose didesnėse žmonių susibūrimo vietose. Tai išties patogu, greita ir žymiai saugiau, nei, pavyzdžiui, su savimi nešiotis dideles pinigų sumas. Žmonės priprato naudotis bankomatais, taip pat padidėjo atsiskaitymas kortelėmis prekybos centruose, kavinėse, restoranuose, viešbučiuose, grožio įstaigose, sveikatos priežiūros įstaigose ir kt.

Subsidijos

Subsidijomis paprastai vadinama parama, kurią suteikia valstybės ar savivaldybės institucijos arba tretieji asmenys. Jos nereikia grąžinti. Ši parama dažniausiai skiriama  plataus vartojimo paslaugų ar prekių kainoms išlaikyti arba jas sumažinti, arba jų gamybos mastui išlaikyti. Subsidijos gali būti suteikiamos tiek fiziniams, tiek ir juridiniams asmenims.

Finansinio tvarumo užtikrinimas

Lietuvoje didžiausią finansų sistemos dalį sudaro bankų sektorius. Šios sistemos patikimumui užtikrinti Lietuvos Respublikos Seimas 2009 m. priėmė Lietuvos Respublikos finansinio tvarumo įstatymą. Šio įstatymo tikslas – numatyti priemones, stiprinančias bankų sistemos finansinį tvarumą, apsaugoti svarbius visuomenės interesus, didinti gyventojų ir ūkio subjektų pasitikėjimą šalies finansų sistema.

Vadovaujantis šiuo įstatymu, gali būti taikomos tokios finansinio stabilumo stiprinimo priemonės:

Gyvenimo aprašymo pavyzdys

 

Visiems, ieškantiems darbo, reikia parašyti savo gyvenimo aprašymą (CV) tam, kad darbdavys galėtų matyti visą to žmogaus biografiją ir žinoti, ar tas žmogus yra tinkamas į siūlomą darbo poziciją ar ne. Todėl kiekvienas kandidatas turi stengtis parašyti kuo geresnį CV, atitinkantį būtent tą darbą į kurį pretenduoja, darbo skelbime ir CV turi atitikti raktiniai žodžiai. Jeigu skubiai ieškote darbo ir siunčiate CV į įvairias įmones, nedarykite klaidos siųsdami identišką CV, Jūs turite kiekvieną iš jų pakeisti pagal tos įmonės darbo specifiką.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!