Nekilnojamas turtas užsienyje

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Nekilnojamas turtas užsienyje

Daugelis investuotojų, turintys dideles laisvų pinigų sumas, investuoja juos į nekilnojamąjį turtą. Tačiau ne visi investuotojai apsiriboja vien tik Lietuvos nekilnojamuoju turtu, kiti stengiasi  išplaukti į platesnius vandenis, todėl investuoja į užsienio nekilnojamąjį turtą. Tam patogu rinktis tas šalis, kuriose nekilnojamojo turto kainos yra nedidelės. Nebrangiai įsigijus NT jį galima išnuomoti arba praėjus kažkokiam laiko tarpui jį žymiai brangiau parduoti.

Toliau panagrinėsime  keletą Europos sąjungos valstybių, kuriose verta įsigyti nekilnojamąjį turtą. Aptariant šias valstybes vertinami tokie kriterijai kaip vyraujanti ekonominė situacija, nekilnojamojo turto kainos toje šalyje ir perspektyvos įsigytą NT greitai parduoti.

Lenkija. Pasak nekilnojamojo turto ekspertų, Lenkija yra puikus pasirinkimas, kadangi dabar ten NT kainos nėra ypatingai didelės, o prognozuojama, kad laikui bėgant jos ženkliai kils, kadangi ji gaus didelę finansinę paramą iš Europos Sąjungos ir bendradarbiaus su stambiomis tarptautinio mąsto kompanijomis.

Anglija (kitaip Jungtinė Karalystė). Šios šalies sostinėje – Londone nekilnojamojo turto kainos nors ir nėra mažos, tačiau vis tiek sparčiai kyla ir toliau. Tarp investuotojų itin paplitęs NT įsigijimas Londone, dalyvaujant aukcionuose. Tokiu būdu pasiseka NT įsigyti ir pigiau nei rinkos kaina.

Kaimyninės šalys – Latvija ir Estija. Užsienio šalių investuotojams itin patrauklus NT šių šalių sostinėse – Taline (Estijoje) ir Rygoje (Latvijoje). Šiuo metu Estija yra priskiriama Europos turizmo sektoriui,. Taip pat šios šalys pasižymi mažais mokesčiais, kurie yra palankūs  verslui.

Suomija. Ši šalis pasižymi gražiais gamtovaizdžiais, čia yra daugybė įvairaus dydžio ežerų. Lietuvių atlyginimams Suomijoje NT kainos gal ir didokos, tačiau čia įsigijus nekilnojamąjį turtą, neblogai galima uždirbti iš nuomos, be to prognozuojama, kad Suomijoje NT kainos turi kilti.

Slovakija. Šioje šalyje nekilnojamojo turto kainos yra ypatingai mažos. Geros būklės NT čia galima įsigyti už 100 tūkst. litų, tuo tarpu keliomis dešimtimis brangesnis NT jau vadinamas brangiu, kadangi, kadangi darbuotojų atlyginimai šioje šalyje yra nedideli.

Slovėnija. Ši šalis ypatingai populiari poilsiautojų tarpe, kadangi pasižymi gražia gamta, turi daug vandens telkinių bei slidinėjimo kurortų. Slovėnijos populiarumas sparčiai auga, o tai įtakoja ir NT kainas. Vadinasi verta investuoti į šios šalies NT, kuris ateityje neštų pelną.

Švedija. Ši Skandinavijos valstybė pasižymi pasakiško grožio gamtovaizdžiais, kadangi joje daugybė miškų ir ežerų. Čia nekilnojamojo turto kainos yra nedidelės.

Portugalija. Šioje šalyje nekilnojamojo turto kainos ypatingai mažos, todėl vilioja daugelį užsienio investuotojų.

Nesvarbu, kokią šalį NT investavimui bepasirinktumėte, svarbu, kad atsižvelgtumėte į tokius dalykus, kaip rajonas, kuriame jį perkate, kadangi priklausomai nuo rajono, skirsis nuomos kaina ir jeigu rajonas liūdnai pagarsėjęs ateityje jį gali būti sunku ne tik išnuomoti, bet ir parduoti. 


Naujiausi straipsniai

Bankuose – nulinės indėlių palūkanos

Bankuose – nulinės indėlių palūkanos

Anksčiau banko indėliai buvo puiki priemonė saugiai laikyti savo santaupas banke, dar papildomai už tai uždirbant (gaunant palūkanas), tačiau tie laikai baigėsi. Dabar pinigus laikyti banko indėliuose tampa mažų mažiausiai nuostolinga ir žmonėms nebelieka prasmės juose laikyti savo santaupų. Tenka ieškoti kitų alternatyvų, kurios labiau atsipirktų, nei banko indėlių siūlomos „palūkanos“.

Reikalavimai dėl mokėjimo įstaigos veiklos rizikos ribojimo

Mokėjimo įstaigoms, turinčioms mokėjimo įstaigos licenciją, nustatyti nuosavo kapitalo reikalavimai. Mokėjimo įstaiga privalo turėti minimalų nuosavą kapitalą, kuris negali būti mažesnis negu minimalaus nuosavo kapitalo reikalavimas, nustatytas atsižvelgiant į teikiamų mokėjimo paslaugų rūšį (-is). Mokėjimo įstaigos nuosavas kapitalas turi nuolat būti ne mažesnis už didesnį iš šių dydžių: nustatytą minimalaus nuosavo kapitalo reikalavimą arba vienu iš Lietuvos banko valdybos priimtame teisės akte nustatytų metodų apskaičiuotą nuosavo kapitalo poreikį.

Naujas darbas

Naujas darbas

Jau nemažai kalbėjome apie tai, kaip gauti naują darbą, todėl šiame straipsnyje pakalbėsime apie tai kaip išlaikyti (neprarasti) gautos darbo pozicijos, kaip elgtis ir ką sakyti tam tikrose situacijose. Visų pirma, Jums reikia turėti omenyje, kad esate naujokas ir todėl valdžia  Jus gali stebėti tarsi per padidinamąjį stiklą, darbuotojai taip pat dažnai nemėgsta naujokų, nes bijo konkurencijos (jie bijo, kad būsite geresnis už juos). Dėl to labai svarbi Jūsų elgsena bandomuoju laikotarpiu.

Paskola be palūkanų

Paskola be palūkanų

Staiga prireikia pinigų, o piniginė ir banko sąskaita tuščia, belieka vienintelė išeitis - tiesiog pasiskolinti, tačiau draugai ar giminaičiai atsisako Jums jų paskolinti? Tai ne bėda. Yra kreditorių, kurie suteikia paskolas nieko už tai neprašydami (jiems pakanka to, kad tampate jų vartotoju). Taigi, tokius greituosius kreditorius, kurie teikia nemokamas paslaugas galima atskirti iš jų skambių reklaminių frazių: „paskola be palūkanų“, „pirma paskola nemokamai“, „pirma paskola nieko nekainuoja“ ir pan.

Paskolos refinansavimas

Paskolos refinansavimas

Paskolos refinansavimu vadinamas procesas, kai turima paskola yra perkeliama iš vieno banko į kitą banką. Tai dažniausiai daroma kliento pageidavimu dėl tam tikrų priežasčių. Pagrindinės paskolos refinansavimo priežastys – klientas nori gauti geresnes paskolos sąlygas, kurios yra siūlomos kitame banke, norint gauti didesnę paskolos sumą, kartais ir dėl to, jog nebesutariama su esamu banku.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!