Kalėdų karštinės ypatumai

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Kalėdų karštinės ypatumai

Atrodo dar visai neseniai lankėme savo mirusiųjų artimųjų kapus, degėme ant jų žvakutes. O dabar, dar net neprasidėjus gruodžio mėnesiui, visi ženklai byloja apie ateinančias Kalėdas: gatvėse daugėja žybsinčių lempučių, pradedamos puošti eglutės, vos įžengus į prekybos centrą „pasitinka“ kalėdinė muzika, čia jau pilna kalėdinių papuošimų, blizgučių, paruoštų dovanų ir t.t.  Atrodo, kad prekybos centrai konkuruoja tarpusavyje ir Kalėdinę prekybą kiekvienais metais pradeda vis anksčiau.

Kalėdoms pasiruošti iš tiesų nemažai, kainuoja, kadangi reikia įsigyti ir pasipuošti eglutę. Galima rinktis dirbtinę, kurią galėsite naudoti eilę metų, arba natūralią. Dirbtinė eglutė – žymiai ekonomiškesnis variantas, kadangi ji kainuoja pigiau, nei natūrali ir perkama ne vieniems metams, tačiau žmonės nori natūralumo, nori, kad namai kvepėtų natūraliu eglės kvapu. Kitas dalykas eglutės žaisliukai, girliandos ir dekoracijos, jie kainuoja nemažai, tačiau jeigu yra saugomi, juos galima naudoti ne vienerius metus. Didžioji  dalis pinigų išleidžiama kalėdinėms dovanoms. Jos perkamos visai šeimai, draugams, artimiausiems giminaičiams ir netgi bendradarbiams. Taigi, išleistų pinigų kiekis priklauso nuo šeimos, giminės gausumo, draugų rato didumo ir nuo perkamų dovanų vertės (ne visiems būtina pirkti brangias dovanas, užtenka ir simbolinių dovanėlių, tiesiog parodančių dėmesį). Taip jau įprasta, kad per šventes nuo maisto ir gėrimų lūžta stalai, todėl nemaža dalis pinigų išleidžiama ir jiems.

Tiesa ta, kad Kalėdos ypatingai geras laikotarpis prekybininkams, kadangi būtent šiuo laikotarpiu žmonės išleidžia kone trečdaliu daugiau pinigų negu įprastai. Taip yra todėl, kad daugelis pasiduoda masinei pirkimo psichozei. Žmonės per daug negalvodami ima pirkti daiktus, kurių jiems iš tiesų net nereikia ir jie jų nepanaudos. Tačiau čia neretai, siekdami pasipelnyti, sužaidžia ir prekybininkai: pažymi prekes akcijos ženklu, nors iš tikrųjų tai įprasta prekės kaina arba  prieš šventinį laikotarpį pakelia prekės kainą, tarkim 20 proc., kad jam atėjus padarytų tų pačių 20 proc. nuolaidą. Iš tiesų, žmones veikia tokie dalykai ir pirkdami jie dar mažiau galvoja apie įsigyjamo daikto reikalingumą, kadangi jų galvoje skamba mintis: „taigi akcija“!

Masiškai prasidėjusi Kalėdų karštinė užgožia tikrąją Kalėdų prasmę. Kalėdos yra religinė šventė, tai Jėzaus Kristaus gimimo šventė, tačiau pasipelnyti siekiančių prekybininkų „dėka“ ji tampa vis labiau komercine. Juk seniau eglutę puošti tradicija būdavo šv. Kūčių vakarą, tačiau dabar daugelis ją puošia likus vos ne mėnesiui iki Kalėdų. Kalėdų rytą visos šeimos eidavo į bažnyčią pasveikinti gimusio kūdikėlio Jėzaus. Tačiau dabar daugelis Kalėdas praleidžia prie stalo kimšdami maistą, gerdami svaigiuosius gėrimus ir laukdami dovanų. Tiesa ta, kad dabar, retas, kuris susimąsto apie tikrąją Kalėdų prasmę, daugeliui tai tik dovanų, blizgučių ir persivalgymo šventė.

Linkime netapti komercinių Kalėdų dalimi ir nepasiduoti ateinančiai vis didesnei šios karštinės bangai, linkime Jums įžvelgti tikrąją Kalėdų prasmę ir tapti laimingais.

Linksmų švenčių!

Pozicija: 
Home [Aktualijos]


Naujiausi straipsniai

Lombardo paskolos

Lombardo paskolos

Pastaruoju metu lombardo įmonės yra labai išsiplėtojusios, todėl lombardo saloną galima rasti ko ne ant kiekvieno gatvės kampo. Jų itin padaugėjo krizės metu, kadangi lombardo įmonėms tai buvo puikus metas plėstis. Lombardas apibūdinamas kaip verslo įmonė, kuri skolina pinigus (suteikia pinigines paskolas) už palūkanas, tačiau norint gauti piniginę paskolą reikia užstatyti kažkokį asmeninį turtą. Dažniausiai tai būna automobiliai, kompiuteriai, mobilieji telefonai, laikrodžiai, kiti papuošalai ir pan.

Motyvacinis laiškas

Motyvacinis laiškas

Ieškodami darbo Jūs siunčiate įvairioms įmonėms savo gyvenimo aprašymą, tikėdamiesi tą darbą gauti. Tačiau ar prie gyvenimo aprašymo papildomai pridedate motyvacinį laišką? Ne? Visai be reikalo! Teisingai parašytas jis ženkliai padidintų Jūsų šansus susirasti svajonių darbą, todėl visada verta pasistengti ir parašyti šį laišką. Todėl šiandien pašnekėsime apie motyvacinio laiško naudą ir kaip taisyklingai jį parašyti.

Išlaidos Kalėdinėms dovanoms

Išlaidos Kalėdinėms dovanoms
Išlaidos Kalėdinėms dovanoms

Prasidėjęs prieššventinis laikotarpis viliojamai kviečia pirkti, pirkti ir dar kartą pirkti. Parduotuvių ir prekybos centrų vitrinos tiesiog „lūžta“ nuo Kalėdinių dekoracijų, artributikos ir dovanų, savo blizgia išvaizda traukdamos pirkėjų akis. Ir mes pamatę dovanas neatsispiriame jų įsigyti, taip norėdami palepinti šeimos narius, draugus, bendradarbius ir kt.

Trečios pakopos pensijų fondų sistema

Trečios pakopos pensijų fondų sistema

Trečiosios pakopos pensijos kaupimas yra neprivalomas, tačiau tie, kurie nori turėti užtikrintesnę senatvę, kaupia dar ir šioje pensijų sistemoje. Paprastai tai daroma ne savarankiškai (kadangi reikia daug žinių ir išmanymo), o naudojantis savo darbą išmanančių institucinjų paslaugomis - dalyvaujama trečiosios pakopos pensijų fonduose, investuojama į investicinius fondus ar dalyvaujama kaupiamajame gyvybės draudime. Šioje pensijų kaupimo sistemos pakopoje gali dalyvauti be išimties visi (netgi tie, kurie nedalyvauja pirmoje ir antroje pensijų kaupimo pakopose).

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!