Raseinių kredito unija šias metais - geriausia

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą

Pastebėta, kad pastaruoju metu kredito unijos sparčiai plečia savo veiklą, jos tampa vis populiaresnės, pritraukia vis daugiau narių. Neseniai vykusiame Tarptautinės kredito unijos dienos renginyje buvo išrinktos įvairių nominacijų nusipelnusios kredito unijos ir geriausi jų darbuotojai. Šis renginys yra kasmetinis ir jį rengia LCKU kartu su ALKU.

Šiuo metu Lietuvoje yra 75 veikiančios kredito unijos, tačiau į nominacijas pretendavo  ne visos – 63 iš jų.

Metų unijos nominačiją pelniusi Raseinių kredito unija buvo įvertinta už aktyviai vykdomą socialinę veiklą, atsakomybę bei aktyviai vykdomą finansinę drausmę. Per pastaruosius metus Raseinių kredito unija labai sėkmingai vykdė savo veiklą. Tuo tarpu Telšiuose – Žemaitijos sostinėje įsikūrusi kredito unija „Germanto lobis“, taip pat neliko nepastebėta, jai atiteko bendruomeniškiausios kredito unijos nominacija, kadangi ši kredito unija aktyviai bendrauja su gyventojais. Inovatyviausios unijos nominaciją gavo Utenos kredito unija, kadangi šios unijos vykdoma veikla yra pažangi ir ji naudoja modernias informacines technologijas. Metų debiutante tapo Kaune įsikūrusi Gyventojų ir smulkaus verslo kredito unija, kuri prie Lietuvos centrinės kredito unijos prisijungė prieš metus (2012 m.).

Nominacijas ir jų laimėtojos kredito unijos:

„Metų unija“  – Raseinių kredito unija;

„Bendruomeniškiausia unija“ – „Germanto lobis” (įsikūrusi Telšiuose);

„Inovatyviausia unija“  – Utenos kredito unija;

„Metų debiutantė“ – „Gyventojų ir smulkaus verslo kredito unija“ (įsikūrusi Kaune).

Apdovanotos buvo ne tik kredito unijo, bet ir geriausi jų darbuotojai:

Almantas Urbelis – metų administracijos vadovas (“Trakų kredito unija”);

Egidijus Žaltauskas – metų vadybos pirmininkas (“Kėdainių kredito unija”);

Laimutė Gudauskienė – metų vyriausia buhalterė (“Prienų taupa”);

Vytautas Navickas – metų darbuotojas (“Tauragės kredito unija”);

 Aurelijus Cvilikas – metų Lietuvos centrinės kredito unijos darbuotojas;

Juozas Narkevičius (“Vievio taupa”) ir Juozas Vosylius (“Sūduvos parama”) pelnė apdovanojimus už daugiametę veiklą kredito unijose.


Naujiausi straipsniai

Uždaroji akcinė bendrovė (UAB)

Uždaroji akcinė bendrovė (UAB) yra įmonė, kurios kapitalas yra suskirstytas į dalis – akcijas. Teisiniu požiūriu UAB yra laikoma ribotos civilinės atsakomybės privačiu juridiniu asmeniu. Uždarosios akcinės bendrovės įsatinis kapitalas turi būti ne mažesnis kaip 10000 litų. Tokio tipo įmonę gali steigti ir vienas, ir daugiau fizinių ar juridinių asmenų, tuo tarpu akcibibkų skaičius negali būti didesnis nei 250 asmenų. Kiekvienas akcininkas savo turimas akcijas gali valdyti kaip nori: parduoti, padovanoti, pamainyti ar panašiai.

Aukso kainų pokyčiai

Aukso kainų pokyčiai

Auksas jau nuo senovės buvo laikomas stabilumo, turtingumo simboliu, buvo naudojamas kaip pinigai. Tie, kurie turėjo aukso jautėsi finansiškai užtikrinti, aplinkiniai juos laikė turtingais. Na, o kaip gi yra dabar? Ilgą laiką kilusios aukso kainos, šiuo metu yra gilioje duobėje. Auksas kilo daug  metų, tačiau per 2013 metus jo kaina smuktelėjo beveik 28 procentais.

Greitieji kreditai ir būsto paskola

Greitieji kreditai ir būsto paskola

Jau daug kalbėta ir apie greituosius kreditus, ir apie būsto paskolas. Tačiau šiandien pakalbėsime apie tai, kaip šios abi paskolų rūšys tarpusavyje susiję. Daugelis turbūt nė neįsivaizduoja, kad kažkada paimti greitieji kreditai gali turėti įtakos bandant gauti būsto paskolą. Iš tiesų, greitieji kreditai palieka juodą dėmę finansinėje istorijoje. Asmenis, kurie praeityje yra ėmę greitųjų paskolų, bankai priskiria rizikos grupei.

Finansiniai pokyčiai atsiradus vaikui

Finansiniai pokyčiai atsiradus vaikui

Vaiko atsiradimas šeimoje yra džiugus įvykis. Tačiau ar susimąstome, kaip pasikeis finansai atsiradus naujam šeimos nariui. Remiantis Lietuvos Statistikos departamento duomenimis – teigiama, kad šeima, kurioje yra auginami vaikai, pajamų dalis vienam šeimos nariui yra mažesnė, negu tose šeimose, kur vaikų neturima. Tai nesunku patikrinti. Sakykime, kad abu tėvai iki vaikui gimstant uždirbo 2500 lt „į rankas“, tai kiekvienam tekdavo po 1250 lt.

Būsto išlaikymo kaina

Būsto išlaikymo kaina

Daugelis svajoja apie nuosavą būstą. Vienų svajonės - kuklesnės, jie nori 3 ar bent jau 2  kambarių buto, kitų svajonės kiek didesnės - nuosavas namas; vieni nori naujos statybos būsto, o kiti tenkintųsi ir senesniu. Tačiau bet kokiu atveju reikia atsižvelgti į savo galimybes ne tik įpirkti būstą (ar kas mėnesį mokėti paskolos įmokas), bet ir sugebėti jį išlaikyti. 

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!