Socialinių pašalpų mažinimas

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Socialinių pašalpų mažinimas

Pastaruoju metu tarp pašalpų gavėjų vyrauja tokia nuomonė: kam dirbti, jei beveik tokio paties dydžio pinigų sumą galima gauti iš pašalpų? Todėl pašalpų gavėjai bus skatinami eiti dirbti bei dalyvauti daugiabučių renovavimo programose. Skatinimas bus toks, kad bedarbiams bus mažinamos socialinės pašalpos bei mažinamos kompensacijos šildymui nuolaidos.

Dabar bedarbiai 350 litų soc. pašalpą gauna trejus metus, vėliau ši pašalpa pradedama mažinti. Todėl vyriausybė ketina svarstyti įstatymo pataisą, kad šią pašalpą nedirbantis asmuo galėtų gauti vienerius metus, o praėjus šiam terminui, ją dar mažinti, taip motyvuojant bedarbį ieškotis darbo, nes gaunamų pajamų dydis dar labiau sumažėtų. Taip būtų siekiama bedarbius dalyvauti persikvalifikavimo programose bei darbo biržose siūlomuose viešuose darbuose.

Negana to, vyriausybė siūlo keisti kompensacijų būsto šildymui teikimo sąlygas, kadangi dažnai pasitaiko atvejų, kai būsto savininkas atsisako dalyvauti daugiabučio namo renovavimo projekte. Norint paskatinti žmones prisijungti prie daugiabučių renovavimo projektų, už atsisakymą dalyvauti būsto renovavime, kompensaciją už šildymą ir karštą vandenį  sumažinama per pusę, o po metų ji būtų nutraukiama visai trijų metų laikotarpiui. 


Naujiausi straipsniai

PVM mokėtojai

PVM mokėtojai

Visų pirma apie PVM – pridėtinės vertės mokestį. Šiuo metu PVM dydis Lietuvoje yra 21 %. Tai yra vartojimo mokestis ir juo apmokestinamas paslaugų ir prekių teikimas. Jį moka apmokestinamieji asmenys, kurie yra įregistruoti PVM mokėtojų registre.

Asmenys, kurie vykdo arba ruošiasi vykdyti kažkokią su ekonimika susijusią veiklą gali registruotis, kad taptų PVM mokėtojais. Tačiau savo noru registruotis PVM mokėtoju ne visada tikslinga ir verta. Verta tapti PVM mokėtoju tuo atveju, kai daugiausiai prekių ir paslaugų pirkėjai taip pat yra PVM mokėtojai.

Pinigų valdymas

Pinigų valdymas

Finansuose veikia įvairūs dėsniai. Žinant šiuos dėsnius yra žymiai lengviau suvaldyti savo finansus ir pasiekti žymiai geresnius rezultatus, nei  jų nežinant. Taigi pamėginsime atskleisti svarbiausius pinigų valdymo dėsnius.

Paskola vestuvėms

Paskola vestuvėms

Vestuvės daugeliui, ypatingai merginoms ir moterims, yra labai svarbi diena gyvenime. Dauguma merginų jau nuo vaikystės svajoja apie tą dieną, kai galės apsivilkti išsvajotąją vestuvinę suknelę. Merginos nori, kad ta diena būtų tobula ir būtent tokia, kokią įsivaizduoja. Jos nori tą dieną atrodyti stulbinančiai (šukuosena, makiažas, gražūs bateliai ir t.t.), taip pat svajoja apie vakarinę dalį, kai su brangiausiais žmonėmis galės kartu atšvęsti, šokti ir linksmintis.

Paskola kelionei

Paskola kelionei

Įsivaizduokite: lietingas, drėgnas ruduo arba šalta, žvarbi žiema, o Jūs tuo metu esate ten, kur termometro stulpelis gerokai virš 25 laipsnių, šviečia saulė, ošia jūra, Jūs sūpuojatės hamake, laikydami kokteilį rankoje. Ech, skamba kaip pasaka, tiesa? Vieniems tai gali ir likti tik svajonėmis, tačiau kiti gali tai turėti kada tik panorėję, na o kad Jums tai neliktų tik svajone, yra galimybė rinktis paskolą kelionei.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!