Gaukite paskolos pasiūlymą iki 10 000Eur ↓

Ilgalaikės paskolos

Ilgalaikės paskolos

Neseniai praėjusi finansinė krizė daugeliui buvo nelengvas gyvenimiškas išbandymas. Vieni jai buvo finansiškai pasiruošę (turėjo sukaupę santaupų), kiti – nebuvo, todėl pastariesiems krizės laikotarpį išgyventi buvo kur kas sudėtingiau. Žmonės pradėjo ieškoti išeičių kaip sudurti galą su galu. Daugeliui padėjo bankų, kredito unijų ir kreditorių teikiamos įvairių rūšių paskolos: greitos paskolos, trumpalaikės paskolos, sms paskolos, paskolos internetu, ilgalaikės paskolos ir kt. Šiek tiek plačiau aptarsime ilgalaikes paskolas.

Paskola – rimtas įsipareigojimas. Tuo tarpu ilgalaikė paskola imama ilgam laikotarpiui, per kurį po tam tikrą dalį reikia grąžinti pasiskolintus pinigus. Ar esate pasiruošę ilgalaikei paskolai, galite tam pasipraktikuoti, prieš imdami paskolą. Tam reikia kiekvieną mėnesį atsidėti po tokią pinigų sumą, kurią turėsite mokėti už paskolos grąžinimą ir stebėti, kaip Jums sekasi gyventi iš likusių pinigų. Jeigu pinigų pakanka ir nejaučiate stygiaus, vadinasi sugebėsite išgyvendami turėdami mokėti ilgalaikės paskolos įmokas.

Ilgalaikę paskolą verta imti tada, kai turite ilgalaikių planų ir jiems reikia nemažai pinigų, pavyzdžiui, nuosavo būsto įsigijimas, verslo įkūrimas, automobilio įsigijimas, studijos ir pan. Tuo atveju, jei Jums reikia pasiskolinti didelę pinigų sumą trumpam (ne ilgam) laikotarpiui, ir žinote, kad greitu laiku galėsite grąžinti pasiskolintus pinigus, imkite geriau trumpalaikę paskolą. Tokiu atveju palūkanų mokėti reikės žymiai mažiau.

Iki 10 – 15 tūkst. litų ilgalaikes paskolas teikia greitieji kreditoriai. Norint gauti didesnio dydžio ilgalaikes paskolas reikia kreiptis į kredito uniją arba banką. Ilgalaikėms paskoloms priskiriamos ir banko teikiamos paskolos būstui įsigyti. Norint gauti ilgalaikę paskolą reikia, kad Jūsų pajamos turi būti ne tik, kad pastovios, bet dar ir didesnės nei minimalios. Ilgalaikių paskolų palūkanos lyginant, pavyzdžiui, su greitųjų paskolų palūkanomis yra gerokai mažesnės.

Sugriežtinus skolų išdavimo tvarką, kreditoriai rimtai žiūri į paskolos išdavimą. Jie įvertina savo klientų skolinimosi riziką: ar jie neturi įsiskolinimų, negrąžintų skolų, kruopščiai patikrina asmeninio kredito istoriją, ar jų gaunamos pajamos yra pakankamos paskolai gauti ir jai grąžinti. Kai kuriais atvejais kreditorius siekdamas apsidrausti už ilgalaikę paskolą prašo užstato (automobilio, nekilnojamojo turto ar kt.) arba laiduotojo. Šios paskolos bedarbiams neišduodamos.

Ilgalaikė paskola yra puikus pasirinkimas tiems, kuriems reikia didelės pinigų sumos ilgam skolinimosi laikotarpiui.