Ilgalaikės paskolos

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Ilgalaikės paskolos

Neseniai praėjusi finansinė krizė daugeliui buvo nelengvas gyvenimiškas išbandymas. Vieni jai buvo finansiškai pasiruošę (turėjo sukaupę santaupų), kiti – nebuvo, todėl pastariesiems krizės laikotarpį išgyventi buvo kur kas sudėtingiau. Žmonės pradėjo ieškoti išeičių kaip sudurti galą su galu. Daugeliui padėjo bankų, kredito unijų ir kreditorių teikiamos įvairių rūšių paskolos: greitos paskolos, trumpalaikės paskolos, sms paskolos, paskolos internetu, ilgalaikės paskolos ir kt. Šiek tiek plačiau aptarsime ilgalaikes paskolas.

Paskola – rimtas įsipareigojimas. Tuo tarpu ilgalaikė paskola imama ilgam laikotarpiui, per kurį po tam tikrą dalį reikia grąžinti pasiskolintus pinigus. Ar esate pasiruošę ilgalaikei paskolai, galite tam pasipraktikuoti, prieš imdami paskolą. Tam reikia kiekvieną mėnesį atsidėti po tokią pinigų sumą, kurią turėsite mokėti už paskolos grąžinimą ir stebėti, kaip Jums sekasi gyventi iš likusių pinigų. Jeigu pinigų pakanka ir nejaučiate stygiaus, vadinasi sugebėsite išgyvendami turėdami mokėti ilgalaikės paskolos įmokas.

Ilgalaikę paskolą verta imti tada, kai turite ilgalaikių planų ir jiems reikia nemažai pinigų, pavyzdžiui, nuosavo būsto įsigijimas, verslo įkūrimas, automobilio įsigijimas, studijos ir pan. Tuo atveju, jei Jums reikia pasiskolinti didelę pinigų sumą trumpam (ne ilgam) laikotarpiui, ir žinote, kad greitu laiku galėsite grąžinti pasiskolintus pinigus, imkite geriau trumpalaikę paskolą. Tokiu atveju palūkanų mokėti reikės žymiai mažiau.

Iki 10 – 15 tūkst. litų ilgalaikes paskolas teikia greitieji kreditoriai. Norint gauti didesnio dydžio ilgalaikes paskolas reikia kreiptis į kredito uniją arba banką. Ilgalaikėms paskoloms priskiriamos ir banko teikiamos paskolos būstui įsigyti. Norint gauti ilgalaikę paskolą reikia, kad Jūsų pajamos turi būti ne tik, kad pastovios, bet dar ir didesnės nei minimalios. Ilgalaikių paskolų palūkanos lyginant, pavyzdžiui, su greitųjų paskolų palūkanomis yra gerokai mažesnės.

Sugriežtinus skolų išdavimo tvarką, kreditoriai rimtai žiūri į paskolos išdavimą. Jie įvertina savo klientų skolinimosi riziką: ar jie neturi įsiskolinimų, negrąžintų skolų, kruopščiai patikrina asmeninio kredito istoriją, ar jų gaunamos pajamos yra pakankamos paskolai gauti ir jai grąžinti. Kai kuriais atvejais kreditorius siekdamas apsidrausti už ilgalaikę paskolą prašo užstato (automobilio, nekilnojamojo turto ar kt.) arba laiduotojo. Šios paskolos bedarbiams neišduodamos.

Ilgalaikė paskola yra puikus pasirinkimas tiems, kuriems reikia didelės pinigų sumos ilgam skolinimosi laikotarpiui. 


Naujiausi straipsniai

Trečios pakopos pensijų fondų sistema

Trečios pakopos pensijų fondų sistema

Trečiosios pakopos pensijos kaupimas yra neprivalomas, tačiau tie, kurie nori turėti užtikrintesnę senatvę, kaupia dar ir šioje pensijų sistemoje. Paprastai tai daroma ne savarankiškai (kadangi reikia daug žinių ir išmanymo), o naudojantis savo darbą išmanančių institucinjų paslaugomis - dalyvaujama trečiosios pakopos pensijų fonduose, investuojama į investicinius fondus ar dalyvaujama kaupiamajame gyvybės draudime. Šioje pensijų kaupimo sistemos pakopoje gali dalyvauti be išimties visi (netgi tie, kurie nedalyvauja pirmoje ir antroje pensijų kaupimo pakopose).

Bankų klientai didžiąją dalį prieš euro įvedimą įneštų lėšų laiko sąskaitose

Pirmąjį šių metų ketvirtį bankų sektoriaus turtas ir indėliai mažėjo. Tai lėmė su euro įvedimu susiję pokyčiai. Euras taip pat mažino bankų pajamas iš paslaugų ir komisinių, o nuosaikų sektoriaus pelno augimą iš esmės lėmė techninės priežastys. Paskolų portfelis ūgtelėjo nuosaikiai.

Tuščios piniginės po švenčių

Tuščios piniginės po švenčių

Kūčios, Kalėdos, Nauji metai – visos šios šventės praėjo. Dabar galime kiek atsipūsti nuo šventinio šurmulio, dovanų pirkimo, jų pakavimo, vaišėmis nurautų stalų ir kt. Visa tai praėjo. Tačiau daugelį turbūt kamuoja po švenčių kilusi problema – ištuštėjusi piniginė ar apytuštė banko sąskaita. Ne paslaptis, kad šventiniu laikotarpiu žmonės tampa itin išlaidūs, jie pasiduoda instinktui pirkti ir išlaidauti, kadangi mato aplinkui tai darant ko ne visus.

Nuo liepos mėnesio litų banknotai į eurus nemokamai keičiami apskričių centruose ir kai kuriose kitose vietose

Nuo liepos 1 d. iki šių metų pabaigos 83 vietose visų šalies apskričių centruose ir kai kuriuose kituose miestuose komercinių bankų padaliniai toliau nemokamai keis grynuosius litus į eurus, bet tik banknotus. Lietuvos banko kasos Vilniuje ir Kaune ir toliau nemokamai į eurus keis grynųjų litų banknotus bei monetas, tai bus daroma neribotą laiką.
 

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!