Paskola automobiliui

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Paskola automobiliui

Automobilis – ne tik transporto priemonė, tačiau ir neatmainoma susisiekimo ar darbo priemonė. Tačiau ką daryti, jeigu atsitinka taip, kad prarandate savo automobilį (dėl vagystės, gaisro, avarijos ir pan.), be kurio neįsivaizduojate savo kasdieninio gyvenimo, o atliekamų pinigų jam įpirkti nėra? Esant tokiai situacijai dažnas pradeda ieškoti problemos sprendimo. Na, sprendimų tikrai yra. Vienas iš jų – automobilio pirkimas išsimokėtinai (lizingu).

Dabar šiek tiek plačiau apie paskolos automobiliui paslaugą. Pirmiausiai žmogus kreipiasi į banką ar kredito uniją, ar kitą tuo užsiimančią instituciją dėl paskolos automobiliui suteikimo. Bankui patikrinus kliento duomenis, jeigu jis neturi įsiskolinimų, patvirtina paskolos gavimą.  Tuomet klientui išsirinkus automobilį bankas jį tiesiog nuperka, pasirašoma paskolos sutartis (nustatomos mėnesinės palūkanos ir paskolos grąžinimo laikotarpis, kurį pasirenka pats klientas). Na ir tuomet klientas gali džiaugtis savo nauju automobiliu, tačiau kas mėnesį turi mokėti paskolą. Mėnesinė paskolos įmoka priklauso nuo automobilio vertės ir paskolos grąžinimo termino t.y. kuo didesnė automobilio vertė ir kuo trumpesnis paskolos grąžinimo laikotarpis, tuo mėnesinė paskolos įmoka bus didesnė.

Kalbant apie paskolos sąlygas, kiekviename banke jos yra skirtingos. Vieni bankai duoda paskolas iki 40 tūkst. litų, tuo tarpu kiti net iki 65 tūkst. litų, vienuose pradinė įmoka nereikalinga, kituose ji siekia apie 15 – 20 proc.,  vienur paskola suteikiama 5 metams, kitur – 7. Taigi, sąlygos – skirtingos, todėl tie, kuriems reikalinga ši paslauga turėtų nepatingėti ir palyginti bankų, teikiančių kreditus automobiliui, sąlygas. 

Ir vis dėl to, kodėl neverta imti paskolos automobiliui? Visų pirma, todėl, kad šios paskolos yra su dideliais procentais ( apie 20 %), todėl gerokai permokėsite nuo automobilio vertės. Kitas dalykas – kol baigsite išmokėti automobilio paskolą, jis pasens ir jo vertė labai sumažės. Taigi, baigę mokėti paskolą turėsite praktiškai bevertį daiktą. Gerai, jeigu jis patvarus ir dažnai negenda, tačiau priešingu atveju turėsite į jį dar nemažai investuoti, kadangi parduoti neapsimokės dėl mažos rinkos kainos.

Pabaigai patarimas būtų toks, kad geriau stengtis apseiti be kredito automobiliui ir kurį laiką jam pataupyti. Geriau jau nusipirkti senesnį ir pigesnį automobilį, tačiau atitinkantį Jūsų finansines galimybes. Tačiau jeigu Jums šis variantas netinka ir nusprendėte pasinaudoti automobilių lizingo paslauga, reikėtų į šį kreditą žiūrėti atsakingai ir stengtis laiku mokėti jo įmokas.


Naujiausi straipsniai

Investavimo į žaliavas būdai

Investavimo į žaliavas būdai

Yra įvairių investavimo krypčių: akcijos, obligacijos, indėliai, investiciniai fondai, auksas, nekilnojamas turtas ir pan. Šiandien plačiau pakalbėsime apie investavimo į žaliavas galimybes ir būdus. Yra penki pagrindiniai investavimo į žaliavas būdai: tiesioginės investicijos, ateities sandoriai, apsikeitimo ir išankstiniai sandoriai, susietos obligacijos ir žaliavų bendrovių akcijos.

Įmonės skolos

Įmonės skolų konsolidavimas

Kartais taip atsitinka, kad žmogus įkūręs įmonę, negalvodamas arba galbūt ieškodamas geresnės išeities ima vieną paskolą po kitos. Taip jis brenda vis gilyn ir stumia save į vis pavojingesnę padėtį. Ateina laikas, kai  jis pats nebesupranta kam, kiek yra skolingas, iki kad turi grąžinti skolas ir pan. Kreditoriai „terorizuoja“ jį elektroniniais laiškas, skambučiais užduodami daugybę klausimų ir reikšdami pretenzijas. Ką tokiu atveju daryti? Šiuo atveju gali padėti skolų konsolidavimas. Tai visų turimų įsiskolinimų valdymas, sprendžiant problemas, susidariusias dėl įsiskolinimų.

Subsidijos

Subsidijomis paprastai vadinama parama, kurią suteikia valstybės ar savivaldybės institucijos arba tretieji asmenys. Jos nereikia grąžinti. Ši parama dažniausiai skiriama  plataus vartojimo paslaugų ar prekių kainoms išlaikyti arba jas sumažinti, arba jų gamybos mastui išlaikyti. Subsidijos gali būti suteikiamos tiek fiziniams, tiek ir juridiniams asmenims.

Greitos paskolos

Greitos paskolos

Greitosios paskolos arba kitaip – greitieji kreditai pastaruoju metu Lietuvoje labai populiarūs. Apie juos yra girdėję visi: ir seni, ir jauni. Jų reklamų apstu visur: televizijoje, radijuje, internete, gatvėse ir pan. Kuo gi yra ypatingos greitos paskolos? Kaip jau galima spręsti iš paties pavadinimo „greitos“, tai tokios paskolos, kurias galima gauti nesudėtingai, net neišėjus iš namų (internetu ar sms žinute) arba užsukus į spaudos kioską ir ten užpildžius paraišką, dėl jos gavimo. Visa tai vidutiniškai užtrunka apie 15 minučių ir paskola jau Jūsų sąskaitoje!

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!