Gaukite paskolos pasiūlymą iki 10 000Eur ↓

Paskolos skaičiuoklė

Paskolos skaičiuoklė

Prieš imdami būsto paskolą daugelis susiduria su klausimu, kiek pinigų iš banko būstui galės gauti. Šiuo metu ko ne kiekvienas bankas savo internetiniame puslapyje turi paskolos skaičiuoklę. Tai labai patogus įrankis, kuris padeda apskaičiuoti maksimaliai galimą paskolos sumą bei mėnesines paskolos įmokas, taip sutaupant daug Jūsų laiko. Galima skaičiuoti keliuose bankuose, taip matysite skirtumus ir žinosite, kuris Jums yra palankesnis.

Suteikiant būsto paskolą bankui yra svarbūs tokie rodikliai kaip Jūsų (jei gyvenate viena (-s)  arba Jūsų šeimos mėnesinės pajamos (jau atskaičius mokesčius), šeimos narių skaičius (kiek suaugusių ir kiek vaikų). Kitas svarbus rodiklis Jūsų finansiniai įsipareigojimai t.y. ar turite kitų paskolų, tarkim, vartojamųjų, kiek už juos mokate per mėnesį, ar pirkote kažkokį daiktą išsimokėtinai ir dar tebemokate už jį ir pan. Dažnai aktualu ir gyvenamasis miestas. Vėliau skaičiuoklėje reikia nurodyti informaciją apie norimą gauti paskolą t.y. paskolos valiutą – litai ar eurai, paskolos laikotarpis – nuo vienerių iki keturiasdešimties metų, bei paskolos grąžinimo būdas – linijinis arba anuiteto. Nurodžius visus šiuos reikalaujamus duomenis galite matyti kokia paskola Jums gali būti suteikta. Galite pakeisti paskolos laikotarpį ir matysite kaip kinta paskolos dydis ar  mėnesinė įmoka.

Būsto paskolos skaičiuoklės nėra vienintelė skaičiuoklė, kuria galite pasinaudoti. Be jos dar galite pasinaudoti: vartojamosios paskolos skaičiuokle, valstybės remiamos paskolos studentui skaičiuokle, automobilių lizingo skaičiuokle ir kt. Skaičiuoklių yra įvairių, tereikia išsirinkti sau tuo metu aktualią ir ja pasinaudoti.

Bet kokie skaičiavimai vykdomi interneto erdvėje yra preliminarūs ir dėl tikslumo reikėtų kreiptis į sudominusį banką. Ten Jums bus suteikta visa detalesnė pageidaujama informacija.

Kai kurių bankų skaičiuoklės:

Swedbank: http://www.swedbank.lt/lt/pages/privatiems/skaiciuokles

Seb: https://www.seb.lt/skaiciuokles

DNB: https://www.dnb.lt/lt/skaiciuokles-privatiems-klientams/bustokredito

Nordea: http://www.nordea.lt/lt/spreadsheets/busto

Danske: http://www.danskebank.lt/privatiems/kreditaibustui/irankiai