Būsto paskola įkeitus turtą

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Būsto paskola įkeitus turtą

Prireikus būsto paskolos toli gražu ne kiekvienam ją pavyksta lengvai gauti. Kartais bankas mainais į paskolos suteikimą pasiūlo įkeisti jau turimą turtą. Daugelis vengia paskolos su turto įkeitimu, tačiau jeigu turite pastiovų darbą su stabiliu atlyginimu ir esate paskaičiavę, kad paskolos įmokas mokėti bus iš ko, tuomet nėra ko bijoti.

Reikia žinoti, kad norint įkeisti turtą, privaloma jį apdrausti visam paskolos laikotarpiui nuo įvairių rizikos faktorių. Pagrindinės rizikos grupės, nuo kurių reikia apdrausti savo turtą yra: stichinės nelaimės, kitų asmenų nusikalstama veikla, vanduo (potvynis, užliejimas), sprogimai, gaisrai ir žaibai. Užstatant žemės sklypą, jo apdrausti nereikia. Norint apdrausti savo turtą, draudimo bendrovei reikia pateikti savo asmens dokumentą (pasą arba smens tapatybės kortelę), įkeičiamo turto nuosavybės pažymėjimą ir turto įvertinimo ataskaitą. 

Prieš gaunant paskolą reikia įkeitimo sandorį (Hipotekos lakštą) patvirtinti pas notarą ir įregistruoti jį Hipotekos registre. Tam rekalinga turėti šiuos (dokumentas, kuris liudija teisinį įkeičiamo turto įsigijimą; turto nuosavybės įregistravimo pažymėjimas, kurį išdauda Registrų centras; jeigu įkeičiamas būstas, kuriame gyvenate su nepilnamečiais vaikais, tuomet reikia gauti leidimą iš apylinkės teismo įkeisti būstą; pažymos, sudaryti įkeitimo sandorį, kurį išdauda Registrų centras; įkeičiamo turto draudimo pažymą) dokumentus. Tuo atveju, jeigu yra įkeičiamas žemės sklypas, reikia pateikti žemės sklypo nuosavybės pažymėjimą. 

Kai hipotekos lakštas yra užregistruojamas Hipotekos registre ir sumokamas paskolos sutarties mokestis, yra išmokama paskola. Pinigai pervedami į pardavėjo banko sąskaitą. Pardavėjui gavus pinigus iš banko, per kelias (patariama per 2 - 3) darbo dienas, reikia kreiptis į notarą. Šis turi išduoti liudijimą, kad būsto pardavėjui buvo įvykdyti visi sutartyje minėti įsipareigojimai. Tuomet , kai notaras išduoda pirkimo - pardavimo sutarrties  įvykdymo liudijimą, jį reikia pateikti Registrų centrui.

Viskas! Nuo šiol būstas yra Jūsų, dabar turite pilną teisę juo disponuoti.

 


Naujiausi straipsniai

Tiesioginis debetas

Tiesioginis debetas

Esant greitam gyvenimo tempui, daugelis galvoja, kur sutaupyti laiko, ką daryti, kad jo nešvaistyti veltui. Sąskaitų apmokėjimas tiesioginio debeto būdu, padeda sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų, be to tai labai patogi paslauga, kurią teikia ko ne visi Lietuvos bankai.

Darbo užmokestis

Darbo užmokestis

Darbo užmokestis, kitaip dar vadinamas alga arba atlyginimu, tai pinigai, mokami darbuotojui už jų darbo jėgą, kuri yra kaip gamybos veiksnio panaudojimas. Atlyginimas dažniausiai yra nustatomas darbdavio ir darbuotojo tarpusavio susitarimu (derybų metu), per darbo pokalbį, o valstybinėse įstaigose (mokyklose, ligoninėse, darbo biržoje ir t.t.) yra mokamas iš anksto nustatyto dydžio atlyginimas, kuris nepriklauso nuo darbuotojo norų (prašymo).

Suderinti AB „Nasdaq Vilnius“ taisyklių pakeitimai

Suderinti AB „Nasdaq Vilnius“ taisyklių pakeitimai

Lietuvos banko Priežiūros tarnyba pripažino suderintais AB „Nasdaq Vilnius“ listingavimo taisyklių, AB „Nasdaq Vilnius“ listingavimo įmokų ir jų mokėjimo tvarkos, AB „Nasdaq Vilnius“ narystės ir prekybos taisyklių ir AB „Nasdaq Vilnius“ nariams taikomų įmokų ir jų mokėjimo tvarkos pakeitimus ir papildymus.

Seifų nuoma banke

Seifų nuoma banke

Tiems, kurie turi kažkokio turto (pavyzdžiui, juvelyrinių dirbinių, vertybinių popierių, grynųjų pinigų, meno kūrinių, kolekcinių monetų ar pašto ženklų, nuosavybės ar kitokių svarbių dokumentų, atsarginius raktus nuo namų ar automobilio ir t.t.)  ir nenori ar bijo laikyti jį namuose, bankai sutekia galimybę saugiai turimą turtą laikyti pas juos – individualiame banko seife.  Ši paslauga suteikiama už tam tikrą nuomos mokestį.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!