Gaukite paskolos pasiūlymą iki 10 000Eur ↓

Paskola be palūkanų

Paskola be palūkanų

Staiga prireikia pinigų, o piniginė ir banko sąskaita tuščia, belieka vienintelė išeitis - tiesiog pasiskolinti, tačiau draugai ar giminaičiai atsisako Jums jų paskolinti? Tai ne bėda. Yra kreditorių, kurie suteikia paskolas nieko už tai neprašydami (jiems pakanka to, kad tampate jų vartotoju). Taigi, tokius greituosius kreditorius, kurie teikia nemokamas paslaugas galima atskirti iš jų skambių reklaminių frazių: „paskola be palūkanų“, „pirma paskola nemokamai“, „pirma paskola nieko nekainuoja“ ir pan.

Paskolą be palūkanų gauti išties nesunku, tai galima padaryti tiesiog būnant savo namuose ir naudojantis internetu. Tereikia prisiregistruoti kreditorių, teikiančių pirmą paskolą be palūkanų internetiniame puslapyje, užpildyti paraišką paskolai gauti ir pinigai bus pervesti į kliento nurodytą banko sąskaitą. Paprastai paskola be palūkanų suteikiama nuo 14 iki 30 dienų (nuo 2 savaičių iki mėnesio) laikotarpiui. Taigi, viskas ką pasiskolinus reikia padaryti – pinigus grąžinti laiku. Priešingu atveju, jei paskolos laiku grąžinti nepavyks, už jį teks mokėti ir jis nebebus „nemokamas“. Todėl prieš imant paskolą pirmiausiai reikia visada įvertinti savo galimybes ją grąžinti.

Skolinantis pirmąjį kartą negausite didžiausios galimos paskolos, tačiau skolinantis antrą, trečią ar n – tą kartą iš to paties kreditoriaus, tapsite lojaliu klientu ir Jums bus suteikta ne tik kad didesnio dydžio paskola, bet tikėtina, kad paskolos sąlygos bus Jums žymiai palankesnės, nei tos, kurios taikomos naujiems klientams.

Paskoloms be palūkanų gauti taikomos tokios pat sąlygos kaip ir daugeliui kitų rūšių paskolų. Visų pirma asmuo, siekiantis gauti paskolą, turi būti Lietuvos Respublikos pilietis, pilnametis (t.y. turėti 18 metų), turėti pastovias pajamas (kartais reikalaujama, kad jos būtų didesnės nei minimalios), neturėti įsiskolinimų.

Šios rūšies paskolos ypatingai populiarios jaunimo (20 – 25 metų amžiaus) tarpe, kadangi daugelis jaunuolių negali pasigirti didelėmis pajamomis, yra studentai, išlaikomi tėvų, neturi pilno etato darbo ir turi įprotį „gyventi šia diena“ arba „nuo algos iki algos“. Jiems tokios paskolos tarsi gelbėjimosi ratas, padedantis „nuplaukti“ iki algos, stipendijos ar tėvų paramos. Daugelis jaunų žmonių nelinkę atiduoti daugiau nei pasiskolino, todėl jiems paskolos be palūkanų – geriausias pasirinkimas.

Kokią paskolos rūšį bepasirinktumėte, atminkite tai, kad vis tiek turėsite ją gražinti, todėl prieš skolinantis įvertinkite savo galimybes. Taip apsaugosite save nuo įsiskolinimo.