Gaukite paskolos pasiūlymą iki 10 000Eur ↓

Paskola kelionei

Paskola kelionei

Įsivaizduokite: lietingas, drėgnas ruduo arba šalta, žvarbi žiema, o Jūs tuo metu esate ten, kur termometro stulpelis gerokai virš 25 laipsnių, šviečia saulė, ošia jūra, Jūs sūpuojatės hamake, laikydami kokteilį rankoje. Ech, skamba kaip pasaka, tiesa? Vieniems tai gali ir likti tik svajonėmis, tačiau kiti gali tai turėti kada tik panorėję, na o kad Jums tai neliktų tik svajone, yra galimybė rinktis paskolą kelionei.

Yra kompanijų teikiančių paskolas būtent kelionėms, tačiau paskolą šiam tikslui galima gauti bet kuriame banke ar greituosiuose kredituose kaip vartojamąją paskolą. Tačiau reikėtų žinoti, kad vartojamųjų paskolų yra nemažos palūkanų normos (apie 10 %). Kita galimybė imti ne paskolą kelionei, tačiau kelionę pirkti išsimokėtinai – lizingu. Tai patogesnis būdas negu paskola, nors realiai funkcija ta pati.

Kodėl neverta imti paskolos kelionei? Visų pirma, leisti pinigus, kurių tu kaip ir neturi, ne visada tikslinga, o neretam ir psichologiškai sunku. Atostogos „į skolą“ skamba nelabai viliojančiai, kadangi gali būti sunku atsipalaiduoti, galvojant apie tai, kaip grįžus reikės grąžinti pinigus už atostogas. Jeigu Jūs nesusitaupėte atostogoms iki to, vadinasi arba Jūsų pajamos yra per mažos ir nėra iš ko taupyti, kadangi pinigų pakanka tik pragyvenimui ir būtinosioms reikmėms, arba kitu atveju, nors ir uždirbate nemažai, tačiau nemokate taupyti, taupiai gyventi, neskaičiuojate savo išlaidų – gyvenate šia diena, negalvodami apie tai, aks bus rytoj. Vadinasi, paėmus paskolą Jums bus nelengva ją grąžinti, kadangi teks keisti kasdieninius įpročius. Geriau būtų, jeigu pamėgintumėte pagyventi taupant t.y. atsidedant po kažkokią dalį pinigų kurį laiką ir žiūrėti, kaip sekasi išsiversti su likusia pinigų suma. Jeigu sekasi gerai, tuomet galima imti paskolą atostogoms, kadangi neturėtų iškilti sunkumų ją grąžinant.

Specialistai nepataria skolintis tokiems dalykams kaip atostogos, kadangi jos greitai ateina ir praeina, o skola lieka. Lieka tik skola...ir prisiminimai, tačiau skolą reikia mokėti dar ir su nemažomis palūkanomis, taigi pralošiate daugiau nei išlošiate. Tokiems dalykams kaip kelionės ir atostogos patariama taupyti pastoviai, nebūtinai po daug, bent po 5 – 10 % nuo savo gaunamų pajamų. Tokiu atveju atėjus atostogų laikotarpiui, nereikės sukti galvos už kokius pinigus keliauti, tuomet vienintelis rūpestis bus išsirinkti šalį, kurioje norite praleisti savo atostogas.

Pabaigai patariame pasinaudoti mūsų patarimu atostogoms taupyti po truputį iš anksto, o ne pasiduoti pagundai atostogauti „į skolą“.