Gaukite paskolos pasiūlymą iki 10 000Eur ↓

Paskola vestuvėms

Paskola vestuvėms

Vestuvės daugeliui, ypatingai merginoms ir moterims, yra labai svarbi diena gyvenime. Dauguma merginų jau nuo vaikystės svajoja apie tą dieną, kai galės apsivilkti išsvajotąją vestuvinę suknelę. Merginos nori, kad ta diena būtų tobula ir būtent tokia, kokią įsivaizduoja. Jos nori tą dieną atrodyti stulbinančiai (šukuosena, makiažas, gražūs bateliai ir t.t.), taip pat svajoja apie vakarinę dalį, kai su brangiausiais žmonėmis galės kartu atšvęsti, šokti ir linksmintis. Tačiau tiesa ta, kad viso to kaina yra ganėtinai didėlė, kadangi paskaičiavus kainas už sodybos nuomą, maistą, gėrimus, saldumynus, muzikantus, fotografą ir galbūt net filmavimo operatoriai (kadangi norisi įsiamžinti tokią dieną), jaunųjų drabužius, vestuvinius žiedus, grožio procedūras ir panašiai, gaunasi ganėtinai solidi suma, kuri jau skaičiuojama tūkstančiais.

Tuomet iškyla klausimas, iš kur jaunai porai gauti pinigų vestuvėms? Na, yra keli variantai. Pirmiausiai – tėvų pagalba. Tiesa, kad daug tėvų iškelia savo vaikams vestuves (pagal papročius tėvai turi ištekinti mergaitę), tačiau yra tokių, kurie (net ir norėdami) sau to tikrai negali leisti. Pasitaiko ir tokių atvejų, kai vaikai patys nepriima tėvų pagalbos šiuo klausimu, kadangi jie nori būti savarankiški ir užsidirbti patys. Šventei užsidirbti patiems – antras variantas. Tačiau ne visada abu jaunieji turi darbus, vadinasi ir taupyti nebus labai lengva, o ir pats taupymo procesas vyks labai lėtai. Nesinorėtų vestuvėms taupyti 5 ar daugiau metų. Tokiu atveju yra porų, kurios vestuvių šventei ima paskolą, kad galėtų norimą šventę pasidaryti anksčiau, nei jiems leistų biudžetas.

Dabar nebėra papročio jaunavedžiams dovanoti patalynes, indų komplektus, įrankius lygintuvus ir kitokius namų apyvokos daiktus. Na, vyresnio amžiaus svečiai gal ir norėtų atnešti tokių dovanų, tačiau dabar jaunieji, darydami pakvietimus, diskretiškai užsimena apie dovaną, telpančią į vokelį arba kad dovanas norėtų išsirinkti patys. Iš tiesų ir svečiams paprasčiau, kadangi nereikia sukti galvos, ką čia nupirkus? Taip jaunieji dovanas gauna pinigais. Paskolos atveju gavę dovanas jie gali padengti nemažą dalį paskolos (priklausomai nuo paskolos dydžio ir nuo „dovanų“,  gautų pinigais dydžio.

Paskola vestuvėms priklauso vartojamosios paskolos rūšims, todėl vidutinės palūkanos yra apie 10 %. Tačiau jos gali svyruoti, priklausomai nuo to, kurį banką ar kitą kreditus teikiančią įmonę pasirinksite. Todėl, jei jau apsisprendėte imti paskolą vestuvėms, svarbu kad pasidomėtumėte apie palūkanas, grąžinimo laikotarpį ir kitas paskolos sąlygas daugelyje bankų ir kreditorių įmonių. Paprasčiausiai tai galite padaryti naršydami internete. Čia visi bankai turi savo internetines svetaines ir pateikę visą informaciją, kuri gali būti svarbi jų klientams.

Kalbant apie paskolą vestuvėms yra įvairių nuomonių. Vieni teigia, kad gyvenimą reikia pradėti susikūrus tvirtą pagrindą po kojomis, o ne jį pradėti su skolomis ir galvoti, kaip jas grąžinti. Jie teigia, kad „tuoktis su banku“ neverta. Tačiau yra ir tokių žmonių, kurie mano, kad tai puiki galimybė jauniems žmonėms, neturintiems pakankamai pinigų, iškelti sau šventę sukurti šeimą ir pan. Na, kiek žmonių tiek ir nuomonių. Geriausia yra turėti savo nuomonę, mokėti ją pagrįsti ir ja vadovautis.