Gaukite paskolos pasiūlymą iki 10 000Eur ↓

Paskolos internetu

Paskolos internetu

Internetas -  neatsiejamas nuo kiekvieno iš mūsų kasdieninio gyvenimo. Turbūt daugelis internetu užsisakęs įvairias paslaugas, drabužius, maistą ir t.t. Šiuo metu labai išpopuliarėjo ir paskolos, teikiamos internetu. Jos sutaupo daug laiko, nes nereikia niekur eiti ar važiuoti, o pačią paskolą galima gauti sėdint namuose prie kompiuterio ir tam tereikia kelių mygtukų paspaudimo ir maždaug po pusvalandžio pinigai jau atkeliauja į kliento sąskaitą. Paskolos internetu daugiu paplitę jaunesnių žmonių tarpe, tačiau kuo toliau tuo daugiau atsiranda ir vyresnių, dėl sparčiai plintančio interneto naudojimo.

Paskoloms internetu galioja tos pačios išdavimo taisyklės kaip ir daugeliui kitų paskolų rūšių. Visų pirma tai turi būti Lietuvos Respublikos pilietis (kai kur suteikiamos ir užsienio piliečiams nuolat gyvenantiems Lietuvoje). Asmuo turi būti pilnametis t.y. bent 18 metų amžiaus. Jeigu asmuo yra bedarbis, jis gali nesitikėti gauti paskolą. Seniau paskolos buvo išduodamos ir bedarbiams, tačiau tai nepasiteisino, kadangi daugelis tokių paskolų gavėjų buvo nemokūs ir taip tik pasiblogindavo savo finansinę padėtį. Prieš išduodami paskolą kreditoriai pirmiausiai patikrina ar tas asmuo neturi pradelstų įsiskolinimų kitose paskolų įmonėse ar kitur. Jeigu atsakymas teigiamas, tuomet paskola nesuteikiama. Ir jeigu asmuo turi, tarkim, būsto paskolą, kurios mėnesinės įmokos viršija 40 proc. nuo jo gaunamų pajamų, tuomet paskola taip pat nebus suteikta, kadangi mokant dar vieną paskolą liktų per mažai pinigų pragyvenimui. Na, kitais atvejais gali būti pikta, kad paskola neišduodama, tačiau tokios sąlygos sudarytos yra pačių žmonių labui, remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais.

Norint gauti paskolą internetu pirmiausiai reikia susirasti kreditorių, iš kurio norite skolintis. Dabar daug kreditorių pirmą paskolą suteikia be jokių palūkanų, vadinasi kiek pasiskolinsite, tiek turėsite ir grąžinti. Todėl verta pasidairyti paskolų bendrovių, teikiančių pirmą paskolą nemokamai. Kai jau apsispręsite, iš kur norite skolintis Jums reikia užsiregistruoti jų internetinėje svetainėje, nurodyti savo tikslius duomenis, kurių pageidauja. Tuomet daugelis kreditus teikiančių įmonių reikalauja, kad patvirtintumėte savo banko sąskaitą. Tai padaryti reikia pervedant dažniausiai 1 centą (kartais ir daugiau) iš savo asmeninės sąskaitos. Taip patvirtinama ar duomenys sutampa. Pervedę patvirtinimo „mokestį“ galite jungtis prie savo paskyros ir pateikti prašymą ar paraišką paskolai gauti.

Prieš imdami paskolą pasidomėkite paskolų palūkanomis ir grąžinimo terminais. Verta ieškoti kreditorių, kurie teikia paskolas mažesnėmis palūkanomis. Taip pat svarbu apgalvoti grąžinimo laikotarpio terminą t.y. kada jau turėsite pinigų ir galėsite ją grąžinti. Reikia nepervertinti savo galimybių, o realiai apžvelgti esamą situaciją. Jeigu manote, kad greitu laiku neįstengsite grąžinti paskolos, tuomet geriau būtų rinktis ilgalaikę paskolą ir grąžinti vėliau, nes priešingu atveju už kiekvieną vėlavimo dieną reikės  mokėti delspinigius. Na, jei jau taip atsitiko, kad neturite iš ko mokėti, tuomet praneškite kreditoriui ir mėginkite atidėti skolos grąžinimą. Daugelis šia galimybe pasinaudoja, tačiau reikia žinoti, kad paskolos mokėjimo atidėjimas papildomai kainuoja.

Kas blogo gali atsitikti, jei nesugebate grąžinti paskolos. Visų pirma, tai už mokėjimo pradelsimą Jums skaičiuojami delspinigiai. Jeigu toliau būsite nemokus, tuomet kredito bendrovė perduos Jus antstoliams, o dar vėliau skolų išieškojimo kompanijoms, kurios kokiu nors būdu išreikalaus tai, kas joms ir nepriklauso, bet tai, kas padengs Jūsų skolą. Tačiau už visas antstolių, skolų išieškojimo kompanijų paslaugas, teismus, įvairius dokumentus, advokatus ir pan. turėsite atlyginti Jūs. O ir čia gali susidaryti tikrai nemaža suma, siekianti ne tik šimtus, bet ir tūkstančius ar net keliolika. Be viso to, Jūsų nemokumas bus perduodamas į „creditinfo“, kas ateityje Jums gali pakišti koją priimant kai kuriuos finansinius sprendimus (pavyzdžiui, norint gauti būsto paskolą). Informacija apie nemokumą „creditinfo“ duomenų bazėje saugoma net dešimt metų.

Patarimas būtų toks: prieš skolinantis visada įvertinti savo galimybes grąžinti paskolą ir jeigu galimybės nėra didelės tuomet geriau susilaikyti arba rinktis kitą būdą.