Vartojamoji paskola

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Vartojamoji paskola

Dažnai atsitinka jog pačiu netinkamiausiu laiku sugenda automobilis, prireikia naujos skalbimo mašinos, naujo virtuvės komplekto, vaiką išleisti į ekskursiją, norisi atostogoms išvykti į kelionę  ir t.t., o pinigų visam tam nėra. Pinigų gal ir nėra, tačiau yra išeitis kaip jų gauti. Jeigu esate dirbantis asmuo, Jums suteikiama puiki galimybė gauti vartojamąją paskolą.

Vartojamoji paskola turbūt pati populiariausia paskolų rūšis Lietuvoje. Jas teikia visi Lietuvos bankai, greitųjų paskolų bendrovės ir kredito unijos. Turbūt todėl tai paskolų rūšis, kurią lengviausia gauti. Vartojamoji paskola apibūdinama kaip pinigai, kurie skirti asmeniniams poreikiams arba namų, buities reikmėms. Tiesa ta, kad ne visose įstaigose jie suteikiami vienodomis palūkanomis ir sąlygomis.

Vartojamoji paskola bankuose. Šią paskolą lyginant, tarkim, su greitųjų kreditorių bendrovėmis, banke galima gauti žymiai didesnę, daugumoje Lietuvos bankų nuo 1 iki 100 tūkstančių litų (paskolos dydis tiesiogiai priklauso nuo gaunamų pajamų). Norint gauti vartojamąją paskolą banke, reikia pateikti asmens dokumentus, bei dokumentus kuriuose yra pateiktos Jūsų 6 mėnesių pajamos. Tuomet banko darbuotojai išnagrinėja kliento duomenis ir per 1 dieną pateikia atsakymą ar paskola suteikiama ar ne. Jeigu atsakymas teigiamas, paskola suteikiama, belieka pasirašyti reikiamus dokumentus ir pinigai pervedami į kliento banko sąskaitą. Kalbant apie palūkanas, bankuose nėra „universalių“ palūkanų yra tik jų „rėmai“, vidutiniškai nuo 10 iki 15 procentų, kadangi bankuose kiekvienam klientui jos nustatomos individualiai, atsižvelgiant į jo asmeninio kredito istoriją, paskolos dydžio ir ištikimumo. Paskolos grąžinimo laikotarpis – nuo 3 mėnesių iki 5 metų.

Vartojamoji paskola greitųjų kreditorių įmonėse. Tai pats greičiausias būdas norint gauti vartojamąją paskolą. Paskolą galima gauti užsiregistravus vienoje iš greituosius kreditus teikiančių įmonių puslapyje ir nusiuntus paraišką paskolai gauti, sms žinute arba pateikti paraišką spaudos kioske. Pirmieji du variantai yra žymiai patogesni, kadangi nereikia niekur eiti, paskolą galima gauti iš namų neiškėlus kojos. Patogu ir tai, kad daugelis kreditorių dirba visą parą, todėl paskolos prieinamos bet kuriuo paros metu. Paskolos išdavimo procedūra vidutiniškai užtrunka 15 – 30 minučių. Žinoma, lyginant su bankais, čia suteikiamos žymiai mažesnio dydžio paskolos, tačiau lojaliems klientams paskolų dydžio kartelė didėja, ir po tam tikro laiko, esant gerai asmeninio kreditingumo istorijai, jie gali gauti net iki 10 tūkst. litų ar net daugiau (priklauso nuo įmonės). Dar vienas pliusas – tai, kad dauguma greitųjų kreditorių pirmą paskolą siūlo įsigyti nemokamai, todėl skolinantis ir paskolą grąžinat laiku nieko neprarandama. Šiuo atveju tai geriau nei skolintis iš draugo, kadangi jam neteks priminti apie skolą, kuri gali sugadinti santykius.

Tiesa, palūkanos greitųjų kreditorių įmonėse yra nemažos. Vidutinis jų mėnesio dydis yra apie 20 proc., matematiškai tai atitinka penktadalį skolintos sumos.

Vartojamoji paskola kredito unijose. Kredito unijose sprendimas dėl paskolos išdavimo vyksta šiek tiek ilgiau, todėl tenka ilgiau laukti, kol sužinosite ar paskola suteikta ar ne, vidutiniškai tai trunka apie 2 – 7 dienas. Jeigu pinigų reikia skubiai, tuomet tikriausiai skolinimasis kredito unijoje atkris. Norint gauti vartojamąją paskolą iš kredito unijos, reikia užsukti į artimiausią (ar strategiškai patogiausią) kredito uniją, įsikūrusią Jūsų mieste. Kredito unijose maksimali vartojamojo kredito suma gali būti  iki 50 tūkst. litų ir ji suteikiama daugiausiai 5 metams. Tačiau atsiradus galimybei paskolą grąžinti anksčiau, tai galima padaryti be jokių papildomų mokesčių.

Jei jau nusprendėte imti greitąją paskolą, nepulkite į pirmą pasitaikiusią vietą, paieškokite, kur suteikiamos palankiausios sąlygos, atitinkančios Jūsų lūkesčius.


Naujiausi straipsniai

Nekilnojamas turtas užsienyje

Nekilnojamas turtas užsienyje

Daugelis investuotojų, turintys dideles laisvų pinigų sumas, investuoja juos į nekilnojamąjį turtą. Tačiau ne visi investuotojai apsiriboja vien tik Lietuvos nekilnojamuoju turtu, kiti stengiasi  išplaukti į platesnius vandenis, todėl investuoja į užsienio nekilnojamąjį turtą. Tam patogu rinktis tas šalis, kuriose nekilnojamojo turto kainos yra nedidelės. Nebrangiai įsigijus NT jį galima išnuomoti arba praėjus kažkokiam laiko tarpui jį žymiai brangiau parduoti.

Greitųjų paskolų nauda

Greitųjų paskolų nauda

Dažnai žmonėms tenka girdėti „skolinkis dabar – atiduok vėliau“, „pirma paskola (kreditas) nemokamai“ ir panašias frazes radijuje, televizijoje ar internete. Tačiau daugelis į tai žiūri skeptiškai ir paskolas įsivaizduoja kaip kažką baisaus, įtakosiančio jų gyvenimą, paliksiančio didelę dėmę ir pan. Visa tai yra dėl informacijos stokos, kadangi žmonės nežinodami prisigalvoja įvairiausių neigiamų dalykų ar jie yra girdėję iš savo kaimynės kaip jų draugams buvo, kai jie pasiėmė paskolą... Taigi, esant nepakankamam ir netikslingam informacijos kiekiui, dažnai susiformuoja neigiama nuomonė.

Paskolos užsienyje gyvenantiems

Paskolos užsienyje gyvenantiems

Pastaruoju metu daug Lietuvos tautiečių yra išvykę į užsienį, kur dirba ir gyvena. Turbūt nerasite žmogaus, kuris neturėtų draugų ar giminaičių, gyvenančių užsienyje, kadangi ten išvyksuių tikrai nemažas procentas. Vieni jų nuvykę į užsienį taip pripranta prie kitos šalies gyvenimo būdo ir tempo, kada nebenori ir nebeplanuoja grįžti į gimtinę, tačiau yra ir tokių, kurie tenai nesijaučia laimingi ir svajoja, kada galės grįžti į gimtąją Lietuvą. Tačiau grįžti tuščiomis nesinori, daugelio tikslas – grįžus turėti kur gyventi.

Infliacijos grėsmė indėliams

Infliacijos grėsmė indėliams

Santaupas laikyti banko indėliuose yra saugus pasirinkimas (lyginant su jų laikymu namuose). Tačiau ar banke laikomi pinigai nepraranda savo vertės? Pastaruoju metu, esant rekordiškai mažoms indėlių palūkanų normoms, infliacija ima viršų ir indėliuose laikomi pinigai vis tiek nuvertėja (jie praranda savo vertę, kadangi minimalus palūkanų prieaugis neatsveria infliacijos daromos žalos).

Paskolos be užstato

Paskolos be užstato

Susiklosčius tokiai situacijai kai pritrūksta pinigų ir tenka kreiptis į banką ar greitųjų paskolų bendrovę, dėl paskolos gavimo, daugeliui iškyla natūralus klausimas: ar gauti paskolai yra reikalingas užstatas? Ar paskola man bus suteikta be jokio užstato? Tiesa ta, kad norint gauti greitąjį kreditą dažniausiai užstatas nereikalingas (tačiau visada reikia tiksliai išsiaiškinti, nes pasitaiko visko). Tai labai gera žinia tiems, kurie pritrūkę pinigų nori jų trumpam pasiskolinti, neužstatydami turto ir nerizikuodami jį prarasti.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!