Greitųjų kreditų našta

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Greitųjų kreditų našta

Šiuo metu greituosius kreditus teikia gerokai virš 20 įmonių. Gauti greitąjį kreditą ganėtinai paprasta: tereikia užsiregistruoti telefonu ar internetu ir jei atitinki reikalavimus Tavo sąskaita netrukus papildoma pageidaujama suma. Tačiau bėdos prasideda, kada žmogus nebeįstengia grąžinti kredito laiku.

Greitųjų kreditų delspinigiai – milžiniški. Patys kreditoriai prisipažįsta, kad yra nevaržomi jokių finansinės rinkos teisės aktų. Ne visada žmonės atkreipia dėmesį į tai, kad ne laiku grąžinus paskolą, jie gali patirti labai rimtas sankcijas. Tačiau jiems yra siūloma išeitis – pratęsimo mokestis t.y. susimokėti dar pvz.: 100 litų ir dar mėnesį laiko gali negrąžinti paskolos. Bet jeigu žmogus turi kažkokių finansinių problemų, jis taip tik atitolina paskolos mokėjimą. Už pavėluotas grąžinti paskolas yra numatyti labai dideli delspinigiai. Jie sudaro nuo 1 iki 2 procentų už kiekvieną uždelstą (pavėluotą susimokėti) dieną, tuo tarpu per metus atitinkamai gaunasi 365 procentai! Gaunasi taip, kad galiausiai turi sumokėti 3 kartus daugiau, nei esi pasiskolinęs.

Tuo tarpu Seimas ruošiasi griežtinti greitųjų vartojimų kreditų teikimą. Kreditoriai aiškiai turės informuoti klientus apie palūkanas ir bendrą grąžinamą sumą.

Kokie žmonės dažniausiai ima greituosius kreditus ir ar tai nėra socialinė problema? Pagal statistinius duomenis: vyrai ir moterys skolinasi maždaug vienodai, o pagal amžių maždaug 21 – 30 m. Dažnai greitąsias paskolas ima žmonės, kurie yra apimti streso ar depresijos, todėl tikėtina, kad jie veikia neadekvačiai ir nėra visiškai apgalvoję problemas, iškilsiančias ateityje, kai reikės paskolą grąžinti.

Dažna reklama televizijoje ir ant transporto stotelių vilioja teigdama, kad taip paprasta išspręsti savo finansines problemas dar nebuvo. Tačiau nereikėtų jomis pasikliauti, tai tik iliuzija.

Jei Jums prireikė pinigų apsispręsti turėtumėte patys kur skolintis: iš giminaičių, draugų ar greitųjų kreditorių. Tačiau skolinantis iš pastarųjų turėtumėte atidžiai išstudijuoti sutartį ir pasvarstyti apie pasekmes.

 

 


Naujiausi straipsniai

Lizingas automobiliui

Lizingas automobiliui

Lizingas automobiliui suteikia galimybę imti ir naudotis jau šiandien, o mokėti vėliau, po truputį. Šiuo metu lizingą automobiliui gali duoti daugelis Lietuvos bankų: „Swedbank“, „DNB“ bankas, „Danske“ bankas, „Nordea“, „Medicinos“ ir kt. ir ne bankai – „Toyota“ lizingas, „Wolkswagen“ lizingas, „Hyundai“ lizingas ir t.t.   Daugelis lizingą suteikia naujiems automobiliams, tačiau pasidomėjus yra galimybė lizingą gauti ir naudotam automobiliui.

Darbo pokalbis. Apranga

Darbo pokalbis. Apranga

Darbo pokalbio metu svarbu padaryti gerą įspūdį darbdaviui. Tam reikia ne tik gražiai ir protingai pakalbėti, bet dar ir pasirūpinti tinkama ir tvarkinga savo išvaizda. Svarbu atminti, kad darbo pokalbis gauti būtent tą darbą galbūt yra vienintelė Jūsų galimybė (pirmas įspūdis yra pats svarbiausias), todėl reikia dėti visas įmanomas pastangas tam, kad jį gauti. Pakalbėsime apie tai, kaip turi atrodyti per darbo pokalbį vyrai ir moterys. Taip pat apžvelgsime pagrindines aprangos klaidas, kurias daro kandidatai į darbą.

Akcijų biržų prekybos diena

Akcijų biržų prekybos diena

Šiame straipsnyje plačiau aptarsime iš kokių etapų susideda akcijų biržos prekybos diena, panagrinėsime jos struktūrą.

Taigi, pagrindiniai akcijų biržos dienos etapai yra šie: laikas, kol atsidaro aukcionas (9.00 – 10.00 val.), aukciono atidarymo laikas (10.00 val.), laikas, kai vyksta prekyba (10.00 – 15.55 val.), laikas, kol uždaromas aukcionas (15.55 – 16.00 val.), aukciono uždarymas (16.00 val.), poprekybinės sesijos laikas (16.00 – 16.30 val.) ir laikas, kuriuo nevyksta prekyba 16.30 – 9.00 val.). Toliau kiekvieną iš šių etapų aptarsime plačiau.

Kredito reitingų naudojimas

2009 m. rugsėjo 16 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentu (EB) Nr. 1060/2009 dėl kredito reitingų agentūrų (toliau – Reglamentas) sureguliuota kredito reitingų agentūrų veikla, kredito reitingų skelbimo ir suteikimo tvarka ir naudojimosi kredito reitingais reikalavimai. Vienas iš šio reglamento tikslų yra kliovimosi kreditų reitingais mažinimas. Šiam tikslui pasiekti finansų rinkos dalyviams yra nustatytos specialios pareigos dėl kredito reitingų naudojimo, kurių laikymosi priežiūra priskirta Lietuvos bankui.

Prekyba akcijų biržoje

Prekyba akcijų biržoje

Atsiranda vis daugiau žmonių besidominčių investavimu, juos vilioja galimybė papildomai uždirbti pinigų. Vienas iš investavimo būdų – prekyba akcijų biržoje. Šis būdas pradedančiuosius vilioja galimybe, per trumpą laikotarpį gauti didelį pelną, neturint didelių pinigų sumų (galima pradėti investuoti su bet kokia pinigų suma, už kurią galima nupirkti vieną akciją, tačiau rekomenduotina tai pradėti daryti turint bent 1000 litų).

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!