Greitųjų kreditų pinklės

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Greitųjų kreditų pinklės

Greitieji kreditai dabar yra „ant bangos“, apie juos žino ko ne kiekvienas: tiek jaunas, tiek vyresnis žmogus. Jie žmonėms „brukami“ per visur, kur tik sugalvojama: televizijoje, internete, radijuje, gatvių stenduose, ant transporto priemonių ir t.t. Žmogui gauti greitą kreditą yra labai paprasta. Tai galima padaryti užpildžius paraišką internete ar naudojantis mobiliuoju telefonu (siunčiant SMS žinutę arba skambinant). Šie kreditai suteikiami Lietuvos Respublikos piliečiams, kurie yra vyresni nei 18 metų amžiaus, yra dirbantys ir neturi skolų finansinėse institucijose.

Deja, greitųjų kreditų statistika yra ganėtinai liūdna. Su jais yra susidūręs ko ne kas 10 Lietuvos gyventojas, o tai byloja, kad žmonės nesugeba tvarkytis su uždirbamais pinigais, kad jų pakaktų iki sekančios algos. Dar liūdniau yra tai, kad vis daugiau žmonių, pasiėmusių kreditą, nebesugeba jo laiku grąžinti ir susigadina savo asmeninių mokėjimų istoriją bei įklimpsta į skolas.

Daugelis žmonių greituosius kreditorius tapatina su bankais ar kredito unijomis, kurių veikla yra licencijuojama ir prižiūrima Lietuvos banko. Tačiau tai yra netiesa. Greitieji kreditoriai toli gražu ne bankai, jų išdavimo nereglamentuoja įstatymai (kaip bankų ar kredito unijų). Siekdami suklaidinti žmones, greitieji kreditoriai dažnai savo pavadinime naudoja žodį „bankas“. Jiems paprasčiausiai taikomos bendros Civilinio kodekso nuostatos. Todėl prieš renkantis greituosius kreditus reikia gerai pagalvoti, gal geriau paskolai gauti rinktis kiek saugesnę ir patikimesnę finansinę įstaigą, pavyzdžiui, banką ar kredito uniją?

Dažnai greitųjų kreditorių sudaromos sutartyse yra labai mažų „kabliukų“, kurių žmonės tiesiog nepastebi. Pasitaiko atvejų, kad pasiskolinęs asmuo nesupranta, kokio dydžio sumą ir kada jam reikia grąžinti. Taip pat daugelis greitųjų kreditorių yra susikūrę savo taisykles dėl išankstinio kredito grąžinimo. Pagal tas taisykles klientas pinigus turi pervesti į jų sąskaitą būtent tą dieną, kai jis kreipiasi dėl grąžinimo. Tačiau, jei klientas nesuspėja to padaryti, sutartis yra „sėkmingai“ pratęsiama.

Vėluojantiems grąžinti skolą, greitieji kreditoriai pradeda skaičiuoti delspinigius, kurie tikrai nėra maži (jų dydis siekia nuo 0,2 iki 2 % už kiekvieną vėluojamą sumokėti dieną). Tokie delspinigių dydžiai pažeidžia vartotojų ekonominius interesus. Pasak Aukščiausiojo Lietuvos Teismo delspinigiai turėtų būti ne didesni nei 0,02 % už kiekvieną vėluojamą sumokėti (pradelstą) dieną.

Taigi, jei jau nusprendėte imti paskolą iš greitųjų kreditorių, būkite budrūs. Atidžiai (kelis kartus) perskaitykite paskolos sutartį, nebijokite klausti darbuotojų Jums rūpimų klausimų. Rekomenduojama išsiaiškinti: visas pinigų skolinimosi ir grąžinimo sąlygas, kiek Jums kainuos pasiskolinta suma litais, ar galėsite paskolą grąžinti anksčiau laiko ir per kiek laiko Jums bus leista tai padaryti ir pan.


Naujiausi straipsniai

Įmonės skolos

Įmonės skolų konsolidavimas

Kartais taip atsitinka, kad žmogus įkūręs įmonę, negalvodamas arba galbūt ieškodamas geresnės išeities ima vieną paskolą po kitos. Taip jis brenda vis gilyn ir stumia save į vis pavojingesnę padėtį. Ateina laikas, kai  jis pats nebesupranta kam, kiek yra skolingas, iki kad turi grąžinti skolas ir pan. Kreditoriai „terorizuoja“ jį elektroniniais laiškas, skambučiais užduodami daugybę klausimų ir reikšdami pretenzijas. Ką tokiu atveju daryti? Šiuo atveju gali padėti skolų konsolidavimas. Tai visų turimų įsiskolinimų valdymas, sprendžiant problemas, susidariusias dėl įsiskolinimų.

Būsto paskolos palūkanų fiksavimas: verta ar neverta?

Būsto paskolos palūkanų fiksavimas: verta ar neverta?

Būsto paskolos tampa neatsiejama daugelio jaunų žmonių (šeimų) gyvenimo dalimi. Tai puiki galimybė turėti „savus“ namus. Na, pradžioje savi jie yra tik teoriškai, tačiau laikui bėgant ir mokant paskolos įmokas jie tampa vis labiau „apčiuopiamais“. Būsto paskolų kasmet išdauodama vis daugiau. Tiesa ta, kad šiuo metu paskolų palūkanos yra pačios palankiausios (mažiausios), norintiems gauti būsto paskolą. Tačiau finansų specialistai prognozuoja, kad greitu metu jos ims stipriai didėti.

PVM sąskaita faktūra

PVM sąskaita faktūra

PVM sąskaita faktūra yra dokumentas, kurį pirkėjui išrašo pardavėjas, tuo atveju, kai yra perkamos prekės, paslaugos ar įsigijamas kitoks turtas. Paprastai sąskaita faktūra kiekvienam nėra išrašinėjama, ji išrašoma tik tuo atveju, kai to paprašo arba pareikalauja pirkėjas. PVM sąskaitoje faktūroje turi būti nurodomi visi privalomi rekvizitai.

Būsto išlaikymo kaina

Būsto išlaikymo kaina

Daugelis svajoja apie nuosavą būstą. Vienų svajonės - kuklesnės, jie nori 3 ar bent jau 2  kambarių buto, kitų svajonės kiek didesnės - nuosavas namas; vieni nori naujos statybos būsto, o kiti tenkintųsi ir senesniu. Tačiau bet kokiu atveju reikia atsižvelgti į savo galimybes ne tik įpirkti būstą (ar kas mėnesį mokėti paskolos įmokas), bet ir sugebėti jį išlaikyti. 

Asmeninių finansų valdymas

Asmeninių finansų valdymas

Šių dienų realybė yra tokia: prekių ir paslaugų kainos kyla, atlyginimai nesikeičia, arba jei ir padidėja, tai labai minimaliai, indėlių palūkanos, deja,  yra mažos, todėl juose laikydami pinigus daug neuždirbsite, tačiau jie ten bus saugūs. Susiklosčius tokiai finansinei situacijai reikia mokėti valdyti savo finansus tam, kad nenuskurstume ir dar labiau nepabogintume savo finansinės padėties.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!