Gaukite paskolos pasiūlymą iki 10 000Eur ↓

Įmonės skolos

Įmonės skolų konsolidavimas

Kartais taip atsitinka, kad žmogus įkūręs įmonę, negalvodamas arba galbūt ieškodamas geresnės išeities ima vieną paskolą po kitos. Taip jis brenda vis gilyn ir stumia save į vis pavojingesnę padėtį. Ateina laikas, kai  jis pats nebesupranta kam, kiek yra skolingas, iki kad turi grąžinti skolas ir pan. Kreditoriai „terorizuoja“ jį elektroniniais laiškas, skambučiais užduodami daugybę klausimų ir reikšdami pretenzijas. Ką tokiu atveju daryti? Šiuo atveju gali padėti skolų konsolidavimas. Tai visų turimų įsiskolinimų valdymas, sprendžiant problemas, susidariusias dėl įsiskolinimų. Jeigu esate beviltiškoje padėtyje, kuri susidarė dėl skolų, patartina kreiptis į skolų konsolidatorių. Ši įstaiga padeda valdyti savo klientų įsiskolinimą, tvarkys skolinius reikalus, bendraus su kreditoriais. Be viso to, ši įstaiga sudaro savo klientams finansinį skolų grąžinimo planą, atsižvelgiant į kliento pajamas. Šis planas sudaromas atsižvelgiant ne tik į kliento pajamas, bet ir į turimų įsiskolinimų dydį, kiek kokiam kreditoriui reikia skirti, stengiamasi, kad įsiskolinimai būtų grąžinti paeiliui, atsižvelgiama į delspinigius, baudas gręsiančius teismus ir pan.

Kai sudaromas skolų grąžinimo planas, skolų konsolidatorius derasi su kreditoriais dėl jo įgyvendinimo. Jis nurodo, kada ir kokio dydžio įmokas mokės. Tokiu atveju kreditoriai suvokia skolininko geranoriškumą grąžinti paskolą, nebegąsdina delspinigiais, teismais ir pan. Tuo tarpu skolininkui nereikia kiekvienam kreditoriui atskirai pervedinėti pinigų, jis turi sutartą dieną visą sutartą sumą pervesti į skolų konsolidatorius sąskaitą, o šis paskirsto pinigus skirtingiems kreditoriams pagal sutartą planą.

Skolų konsolidavimas sutaupo ne tik Jūsų nervus, laiką, bet dar ir pinigus. Konsolidatorius įvertina ar visos jo klientui „prirašytos“ skolos yra pagrįstos, patikrina dokumentus, ar jie teisingai įforminti. Pasitaiko atvejų, kai skola būna nepagrįsta, tuomet skolų konsolidatorius gali ją nuginčyti. Taip pat jis gali šiek tiek derėtis dėl skolų, dėl delspinigių, dėl baudų, atkalbėti kreditorius nuo tokių veiksmų, kaip padavimas į teismą ir pan.

Skolų konsolidavimo paslaugos naudingos ne tik įsiskolinusiajam, bet ir tiems kreditoriams, kuriems jis yra skolingas. Skolų konsolidatorius visokeriopai rūpinasi kliento skolomis, todėl kreditoriams nereikia ieškoti skolininko ir jam priminti apie jo įsiskolinimus.