Nuolaidos

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Nuolaidos

Šiandieninį gyvenimą sunku įsivaizduoti be įvairių nuolaidų ir akcijų. Nuolaidos taikomos viskam: maistui, gėrimams, drabužiams, buitinei technikai, baldams, įvairioms paslaugoms, pramogoms, automobiliams ir t. t.  Mes taip įpratę „gaudyti“ ir „medžioti“ nuolaidas, kad kartais šiek kiek persistengiame, pirkdami daiktus, kurie mums visiškai nereikalingi ir į juos nė nepažiūrėtume, jei ant jų nebūtų vaizdingos, spalvotos etiketės, skelbiančios apie nuolaidą ar akciją. Galbūt nuolaidų „gaudymą“ mumyse išugdė neseniai pasibaigusi ekonominė krizė, gal taupumas, o galbūt ir prekybininkai, kurie paveikia žmonių psichologiją ir prie to prisideda. Nenuostabu, kad visur (televizijoje, radijuje, internete, stenduose, tentuose ir kt.) matydami ir girdėdami apie nuolaidas mes tiesiog užprogramuojami jas sekti ir pirkti viską, kas susiję su nuolaidomis.

Nuolaidų nauda. Nuolaidos iš tiesų mums gali padėti sutaupyti, bet tik tuomet, kai perkama protingai. Niekada, nepirkite daikto, kurio Jums nereikia, tik dėl to, kad jam taikoma nuolaida, tik tokiu atveju iš tikrųjų sutaupysite, priešingai, pinigus išleisite veltui.

Kai planuojate įsigyti kokį nors daiktą, tarkim, televizorių, verta pasidomėti, kiek Jūsų išsirinktas modelis kainuoja skirtinguose prekybos centruose, palyginti kainas, pažiūrėti kokios siūlomos nuolaidos. Tai padės išsirinkti pigiausią to paties daikto variantą.

Nemažai sutaupyti galima ir maistui. Visi prekybos centrai kiekvieną savaitę pateikia savo reklaminį nuolaidų leidinį (juos dažnai galima rasti savo pašto dėžutėse, visada - internete, kiekvieno prekybos centro internetinėje svetainėje). Juos panagrinėjus ir įvertinus, ko labiausiai reikia, galėsite apsipirkti būtent toje parduotuvėje, kuri siūlo palankiausias nuolaidas. Visai neseniai atsirado nauja interneto svetainė (http://www.priceon.lt/), kurioje galima rasti visų populiariausių prekybos centrų akcijas. Tai išties naudinga, kai gali matyti skirtingų parduotuvių kainas vienoje vietoje.

Drabužių taip pat galima įsigyti su nuolaidomis. Geriausia drabužius pirkti per išpardavimus, kuomet nuolaidos yra realios ir dažnai siekia 80 %. Lietuvoje populiariausi vasaros ir žiemos išpardavimai. Visai neseniai pradėtos rengti ir „Jamam“ dienos, kurios vyksta „Akropoliuose“ (bei kituose prekybos centruose, tik kitais pavadinimais) du kartus per metus, vieną dieną rudenį ir vieną dieną pavasarį. Tuomet prekybos centrai siūlo dideles nuolaidas, kurios pritraukia minias pirkėjų.

Nuolaidų kortelės. Dabar beveik visi prekybos centrai, drabužių, kosmetikos ir kitos parduotuvės siūlo savo nuolaidų korteles. Vienos iš jų nuolaidą suteikia iš karto, kitose kaupiami pinigai (pavyzdžiui 1 - 5 proc. nuo pirkimo sumos), kuriais vėliau galite atsiskaityti už prekes ar paslaugas būtent tame prekybos centre. Visos nuolaidų kortelės skatina grįžti ir naudotis būtent tos parduotuvės ar prekybos centro paslaugomis.

Apgaulingos nuolaidos. Tiesa ta, kad nuolaidos kartais būna tiesiog prekybininkų apgaulė. Prekybininkai naudojasi, tuo, kad žmonės aklai puola pirkti vos tik išvydę nuolaidos ženklą. Tam, kad nepasimauti ant tokių „akcijų“ prieš perkant verta pasidomėti, kokia iš tiesų tos prekės vertė ir kokia kaina buvo prieš tai. Galbūt ji buvo lygiai tokia pati kaip ir akcijos metu?

Ar nuolaidos padeda sutaupyti? Taip, nuolaidos iš tiesų padeda sutaupyti, bet tik tuo atveju, kai perkama protingai ir atsakingai. Jeigu vadovausitės šiame straipsnyje paminėtomis taisyklėmis, pirkdami akcijų metu neišleisite daugiau, o iš tiesų sutaupysite. 


Naujiausi straipsniai

Indėlių draudimas

Indėlių draudimas

Norintys savo santaupas laikyti saugiai gali drąsiai rinktis indėlius, kadangi jie iki 100 tūkst. eurų yra apdraudžiami. Taip pat už pinigų laikymą indėliuose  yra priskaičiuojamos palūkanos, kurios sumažina arba atstato padarytą infliacijos santaupoms nuostolį. Indėliai apdraudžiami laikant juos ne tik bankuose, bet ir kredito unijose. Daugelis indėlių apdraudžiami ir tada, kai jie laikomi kita valiuta.

Paskolos Lietuvoje

Paskolos Lietuvoje

Ne paslaptis, kad paskolos Lietuvoje yra labai populiarios. Bankai ir ypatingai kreditoriai naudojasi žmonių prasta finansine padėtimi ir labai reklamuoja savo teikiamas paskolas. Paskolų reklamas galima pamatyti ir išgirsti kone visur – radijuje, televizijoje, daugelyje interneto svetainių, autobusų stotelėse, ant viešojo transporto priemonių ir dar daug kur kitur, kur tik išneša kreditorių fantazija.  

Valstybės remiama paskola studentams

Valstybės remiama paskola studentams

Šiuo metu studijuoti gali bet kuris norintis, nepriklausomai nuo jo materialinės padėties, kadangi Valstybinis studijų fondas studentams teikia valstybės remiamas paskolas. Tai ganėtinai džiugi žinia tiems, kurie iš tiesų nori įgyti išsilavinimą, tačiau neturi tam lėšų ar kas galėtų juos išlaikyti studijų metu (tėvų ar senelių). Šias paskolas studijoms gali gauti studentai, mokantys pilną studijų kainą  ar jos dalį.

Taigi, valstybės remiamos paskolos yra trijų rūšių:

Atsakingojo skolinimo nuostatai ir juose numatomos makroprudencinės politikos priemonės

Atsakingojo skolinimo nuostatai įpareigoja kredito įstaigas visokeriopai įvertinti kredito gavėjo gebėjimą grąžinti kreditą ilguoju laikotarpiu ir sumokėti visas su juo susijusias įmokas, apibrėžia didžiausią leistiną gaunamo kredito dydžio ir įkeičiamo turto vertės santykį (angl. loan-to-value) bei didžiausią visų finansinių įsipareigojimų ir pajamų santykį (angl. debt-service-to-income), nustato didžiausią galimą kredito grąžinimo trukmę ir kitus atsakingo skolinimo veiksnius.

Lietuvos bankas patvirtino Atsakingojo skolinimo nuostatus siekdamas:

Automobilio įsigijimas ir išlaikymas

Automobilio įsigijimas ir išlaikymas

Daugeliui iš mūsų šiandieninis gyvenimas yra sunkiai įsivaizduojamas be automobilio. Jis yra kaip susisiekimo priemonė, kuri yra labai patogi. Daugeliui, kurie yra pripratę turėti nuosavą automobilį ir su juo važiuoti visur,  kur tik prireikia, mintis apie savaitę be jo kelia didelį diskomforto jausmą. Tačiau automobilio turėjimas turi vieną pagrindinį minusą – brangų išlaikymą.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!