Taupymas

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Taupymas

Neretai kiekvienas iš mūsų susimąstome, apie taupymą. Ar verta? Kam taupyti? Kur taupyti? Po kiek taupyti? Vieni nori pradėti taupyti naujam butui, kiti automobiliui, kelionei, kompiuteriui ar televizoriui. Tačiau kokį taupymo būdą pasirinkti? Ar taupyti namuose – kojinėje, ar atsiduoti į banko rankas? Na, būdas taupyti namuose ne vienas iš geriausių pasirinkimų. Geriau sukaupus šiokią tokią pinigų sumą turėti banke indėlį, kur nuo tuo metu galiojančių palūkanų normos Jums augs pinigai.

Po kiek taupyti kiekvieną mėnesį yra labai individualus klausimas. Vieni per mėnesį gali atsidėti  tik 100 litų, kiti – 1000 litų ar daugiau. Tai priklauso nuo kiekvieno asmeninių pajamų. Specialistai pataria, taupyti 10 % nuo savo uždirbamų pajamų. Esant tokiam išlaidų sumažėjimui, Jūs nepajausite didelių pokyčių ir tai neturėtų sukelti diskomforto jausmo. Tačiau jeigu Jūsų pajamos padidėtų ( galbūt Jūsų viršininkas pakels Jums atlyginimą), tuomet patariama taupyti 50  – 100 % nuo padidėjusios pajamų  dalies, nes padidėjus pajamoms proporcingai didėja ir išlaidos, todėl geriau iš anksto užkirsti tam kelią ir tuos pinigus sutaupyti ir panaudoti savo svajonių įgyvendinimui.

Kokios yra indėlių rūšys Lietuvos bankuose? Tai – terminuotieji ir kaupiamieji indėliai. Terminuotasis indėlis yra toks, kuris turi tam tikrą laiko trukmę ( 1 mėnesis,  3 mėnesiai,  6 mėnesiai, 12 mėnesių ar kt.). Vartotojas pats pasirenka kuriam laikotarpiui nori investuoti, taip pat jis gauna informaciją apie tuo metu galiojančias palūkanas. Pasibaigus indėlio laikotarpiui vartotojas gali rinktis: pasiimti indėlį su priskaičiuotomis palūkanomis ar jį pratęsti dar kažkuriam laikotarpiui. Minusas yra tame, kad pinigų įnešti į šį indėlį nebegalima ir jeigu vartotojas nusprendžia indėlį nutraukti anksčiau, negu nustatytas laikotarpis baigsis, jis sukauptų palūkanų negaus.  Tuo tarpu kaupiamasis indėlis yra kai sąskaitoje kaupiami pinigai gali būti nuolat papildomi. Kiekvieną mėnesį palūkanos yra pervedamos į šio indėlio sąskaitą ir sekantį mėnesį jos skaičiuojamos jau nuo didesnės sumos. Tačiau šio indėlio minusas yra tas, kad jam dažniausiai yra taikomos mažesnės palūkanas.


Naujiausi straipsniai

Ilgalaikės paskolos

Ilgalaikės paskolos

Neseniai praėjusi finansinė krizė daugeliui buvo nelengvas gyvenimiškas išbandymas. Vieni jai buvo finansiškai pasiruošę (turėjo sukaupę santaupų), kiti – nebuvo, todėl pastariesiems krizės laikotarpį išgyventi buvo kur kas sudėtingiau. Žmonės pradėjo ieškoti išeičių kaip sudurti galą su galu. Daugeliui padėjo bankų, kredito unijų ir kreditorių teikiamos įvairių rūšių paskolos: greitos paskolos, trumpalaikės paskolos, sms paskolos, paskolos internetu, ilgalaikės paskolos ir kt. Šiek tiek plačiau aptarsime ilgalaikes paskolas.

PVM sąskaita faktūra

PVM sąskaita faktūra

PVM sąskaita faktūra yra dokumentas, kurį pirkėjui išrašo pardavėjas, tuo atveju, kai yra perkamos prekės, paslaugos ar įsigijamas kitoks turtas. Paprastai sąskaita faktūra kiekvienam nėra išrašinėjama, ji išrašoma tik tuo atveju, kai to paprašo arba pareikalauja pirkėjas. PVM sąskaitoje faktūroje turi būti nurodomi visi privalomi rekvizitai.

Įmonės skolos

Įmonės skolų konsolidavimas

Kartais taip atsitinka, kad žmogus įkūręs įmonę, negalvodamas arba galbūt ieškodamas geresnės išeities ima vieną paskolą po kitos. Taip jis brenda vis gilyn ir stumia save į vis pavojingesnę padėtį. Ateina laikas, kai  jis pats nebesupranta kam, kiek yra skolingas, iki kad turi grąžinti skolas ir pan. Kreditoriai „terorizuoja“ jį elektroniniais laiškas, skambučiais užduodami daugybę klausimų ir reikšdami pretenzijas. Ką tokiu atveju daryti? Šiuo atveju gali padėti skolų konsolidavimas. Tai visų turimų įsiskolinimų valdymas, sprendžiant problemas, susidariusias dėl įsiskolinimų.

Socialinių pašalpų mažinimas

Socialinių pašalpų mažinimas

Pastaruoju metu tarp pašalpų gavėjų vyrauja tokia nuomonė: kam dirbti, jei beveik tokio paties dydžio pinigų sumą galima gauti iš pašalpų? Todėl pašalpų gavėjai bus skatinami eiti dirbti bei dalyvauti daugiabučių renovavimo programose. Skatinimas bus toks, kad bedarbiams bus mažinamos socialinės pašalpos bei mažinamos kompensacijos šildymui nuolaidos.

Tinklinė rinkodara

Tinklinė rinkodara

Yra išskiriami 3 pinigų uždirbimo būdai: dirbti kitiems, tapti kažkokios profesijos profesionalu ir darbas, kai esi pats sau viršininkas. Dirbant kitiems mūsų laikas yra iškeičiamas į pinigus (atlyginimą). Šiuo atveju darbdavys nusprendžia, kokios bus Jūsų pareigos, darbo valandos ir netgi Jūsų vertė. Tai labiausiai paplitęs pinigų uždirbimo būdas. Antras būdas yra darbas įgijus profesiją, pavyzdžiui, inžinieriaus, gydytojo, menininko ir pan.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!